Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lelki beteg fiúként felejtsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelki beteg fiúként felejtsem is el a komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2016. dec. 2. 12:58
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
41%
Mindenkinek jobb lenne, igen.
2016. dec. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
19%

Igen, sajnos.. ez van.

Én is így teszek.

2016. dec. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
24%
Ez a gyk komolyan a lelki beteg fiúk gyűjtőhelye...agyrém.
2016. dec. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
24%

Múltkor nem ugyan ez a kérdés volt, csak lányban?


Hihetetlenek vagytok! :D

2016. dec. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
25%

# 3


Az a sajnálatos, hogy sok ilyen ember van, sokan nincsenek is tisztában ezzel. Az emberek nagy része csak megbélyegzi azt aki nincs teljesen rendben, meg se akarja ismerni stb..

2016. dec. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
0%
3. épp ezt akartam írni. de arra jó lesz, hogy összehasonlítsuk, hogyan reagál erre egy fiú esetén a "közvélemény"
2016. dec. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
2016. dec. 2. 13:21
 8/34 A kérdező kommentje:
Csak egy teszt volt. Úgy reagáltatok, ahogy azt gondoltam. :) Ha nő a beteg, akkor őt segíteni kell, tanácsokkal kell ellátni, ha a férfi, akkor le kell hordani, el kell küldeni az anyjába, hogy sírjon máshol. Bárcsak nőnek születtem volna... Sokkal könnyebb életem lenne.
2016. dec. 2. 13:22
 9/34 anonim ***** válasza:
nem a 3-ra hanem 4 re reagáltam, és kérdező, én is ezt sejtettem, viszont a helyedben még vártam volna egy darabig, mielőtt kimondod az ítéletet :)
2016. dec. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
46%

Nem kedves kérdező,itt az ilyen kérdések 90% vagy kamu vagy önsajnáltató, önigazolást kereső lúzer. Legyen az lány vagy fiú...akinek tényleg lelki problémái vannak az nem a gyk-n fog megoldást keresni rá.

3 voltam.

2016. dec. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!