Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ezt kapod a férfitől/nőtől:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezt kapod a férfitől/nőtől: "azt hittem te más vagy mint a többi" Mit reagálsz rá?

Figyelt kérdés
2016. dec. 2. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem jogosan mondja, akkor a fejéhez vágnám, hogy nem baj, tévedni emberi dolog. Ha jogos, és tényleg tettem valami olyat amivel már megbántották, akkor bocsánatot kérnék, vagy inkább csöndbe maradnék.
2016. dec. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Általában nem jogosan szokták ezt mondani az emberek, legalábbis nálam már volt így, ami nem azt jelenti, hogy tökéletes vagyok, de azt igen, hogy ő nem ismert elég jól engem. Ilyenkor azt szoktam mondani, hogy olyan vagyok számodra, amilyennek látni szeretnél.
2016. dec. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
6%
"Nem kell mindenkit kipróbálni."
2016. dec. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%

Sosem kaptam még ezt a szöveget, mert aki más, mint a többi, azzal én is más vagyok.

Ha esetleg valakitől tényleg megérdemelném, tőle okkal. Közölném vele, hogy ezt érdemli.

2016. dec. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Jó hülye vagy, ha szerinted mindenki egyforma. Én ezt gondolnám, de nem írnám le, magamban elkönyvelném az embert idiótának és nem beszélnék vele többet.
2016. dec. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%
Hinni a templomba. Szállj le a földre cica
2016. dec. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem "járok" tinikkel...
2016. dec. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%
Kaptam már meg. Közöltem, hogy nem én tehetek róla, ha idealizált, én első pillanattól önmagam adtam, hogy ő mit látott belém, arról igazán nem tehetek.
2016. dec. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%
Kaptam már ezt valakitől. Semmit. Ezzel csak eltávolodik tőlem. Eszem ágában sincs bizonygatni, hogy én márpedig más vagyok. Ha nem látja, akkor ne lássa. Nincs szükségem olyanra, aki csak akkor tud szeretni, ha olyan vagyok, amilyennek ő látni akar. Meg is szakadt a kapcsolat azzal a lánnyal, aki ezt mondta nekem. Nem is nagyon fogom többet keresni.
2016. dec. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!