Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hogy szűz még 23 évesen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy szűz még 23 évesen?

Figyelt kérdés
A srác nagyon hezitál egy párkapcsolatot illetően, rettentően bizonytalan, félénk stb. Még sosem volt komoly kapcsolata. Lehet hogy még szűz és fél vagy azért válogat ennyire? Hasonló cipőben járó srácok ti hogy gondolkodtok?
2016. dec. 3. 14:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem aki 23 évesen még szűz, az ennek pont az ellenkezője, kb. már bármilyen dömperrel összeáll hezitálás nélkül, csak kúrhasson már egyet végre.
2016. dec. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%

#1 Ez hülyeség! /Mindenki magából indul ki/.

Én még szűz vagyok és egyáltalán nem központi dolog nálam, hogy minél előbb elveszítsem, van jobb dolgom is mint ezzel foglalkozni. Majd ha találkozom azzal a lánnyal, aki az igazi lesz, majd vele megtörténik. Olyannal ,aki nem érdekel, nem fogok összeállni csak emiatt. Senkit nem fogok kihasználni. Én olyan lánnyal akarok együtt élni, akivel kölcsönösen szeretjük egymást.

2016. dec. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

#1 ne magadból indulj ki.


Kérdező: és ha szűz akkor mi van? Lehet a hezitálásának oka van.. nem bízik benned, stb.

2016. dec. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
Elképzelhető, de nem biztos hogy ez az egyedüli ok. Az egyes válasz meg tényleg hülyeség, ezt én is meg tudom erősíteni. Nem minden férfinak az az első számú célja az életben hogy minél hamarabb lefeküdjön valakivel, aztán pedig még annyi nővel amennyivel csak tud...
2016. dec. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
21%
Hát akkor, gyerekek, nagyot változott mára a világ, az úgynevezett fiatal férfiak mára élhetetlen kislányokká degradálódtak.
2016. dec. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Lehet más oka, is, hogy ilyen, nem feltétlen van összefüggés.


Én is szűz vagyok 23 évesen, de ettől nem kellene tartanom. Nem célom, hogy minél előbb elveszítsem, ha lesz valaha is barátnőm, inkább próbálnám minél jobban alakítani a kapcsolatomat.

2016. dec. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
60%

5 nekem is fura ez a "majd az igazival vesztem el" téma egy férfitől. hajlamos vagyok el sem hinni :)

de ha mégis igaz, akkor csak mondom, a testesebb nők is jók az ágyban (sőt) :D

Kérdező, először azt akartam irni, hogy kétlem, hogy egy szűz 23 éves srác ne akarná a legyet is levarni röptében, de a két másik válaszoló elbizonytalanított.

2016. dec. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Legyél hátulról jövős... kérdezd meg, hogy volt-e már bmw-je.
2016. dec. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
20%

#7

hát ez az, ha visszaemlékszek a tinédzser éveimre, még a konnektort is megb***tam volna, annyira kanos voltam folyton, de nem csak én, az összes srác, és ez független volt attól, hogy ki mennyire volt nagypofájú vagy visszahúzódó gyerek, a visszahúzódó srácok is b**szni akartak, csak nem mertek kezdeményezni.

Én nem tudom, mi lelte ezeket a mai srácokat, de teljesen elnőiesedtek, nem csak külsőleg, belsőleg is, úgy tűnik.


Amúgy nem a csontrakétákra bukok én se, kell hogy legyen egy nőn némi egészséges mennyiségű fognivaló, de egy nagyon elhízott nőhöz már nem lenne gusztusom.

2016. dec. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
52%
7, 9 Nem hiába van ám, hogy 26-28 éves nők már panaszkodnak sorban, hogy nincs szex a kapcsolatban. Nem is csoda, ha srácokat egyáltalán nem is érdekli. Mert hogy van jobb dolguk is. Mikor fiatal voltam, minden osztálytársamnak, barátomnak, toronymagasan a lányok és a szex volt az első. Ja, hogy még azóta is.
2016. dec. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!