Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés
Nem túl komoly kapcsolatról van szó, de mégis ő nagyon fontos a számomra és bizonyos szempontból én is az vagyok neki. Most elég rossz időszakon megy át és sokszor van emiatt rossz kedvem Én próbálom a lehető legtöbbet megtenni ami tőlem telik, de sokszor semmit nem ér és fogalmam sincs mit tehetnék. Ilyenkor nagyon rosszul érzem magam és tudom, hogy az lenne a legjobb, ha ilyenkor nem is foglalkoznék ezzel az egésszel, de cserbenhagyni sem szeretném akkor amikor gondban van. Egy picit úgy érzem felemészt ez a dolog. Mit tudnék tenni ezzel szerintetek?
2016. dec. 3. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen gondja van,ha ide nem is privibe leírod?
2016. dec. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elírtam bocsánat szóval sokszor van emiatt rossz kedve.
2016. dec. 3. 15:59
 3/5 A kérdező kommentje:
Nincs megelégedve sem önmagával, sem az életével és ha történik valami rossz dolog rögtön bele kapaszkodik és engedi, hogy lehúzza.
2016. dec. 3. 16:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet depreesziós,egy szakember nem ártana..Viszont kicsit konkrétabb dolgokat is írhatnál.Ő mit nem tesz meg,mi az a rossz időszak,te mit teszel meg mi emészt fel milyen dolgokról van szó?
2016. dec. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A problémáját ennél konkrétabban nem tudom leírni. Én meg mindent igyekszek megtenni, hogy jobb kedvre derítsem, ha rossz kedve van szívesen meghallgatom mi bántja, de van amikor még elmondani sem hajlandó. Ilyenkor teljesen feleslegesnek érzem magam és kicsit úgy érzem én is csak egy púp vagyok a hátán, de egyszerűen nem tudok nem foglalkozni ezzel a dologgal, mert nem szeretném, hogy rossz kedve legyen.
2016. dec. 3. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!