Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálhatnék? Nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhatnék? Nem akarok harmadik lenni.

Figyelt kérdés
Múlt héten megismerkedtem egy fiúval kulturális program keretei között, ahonnan aztán az ő társaságával együtt továbbmentünk és az este nagy részében együtt voltunk és én nagyon jól éreztem magam nagyon sokat beszélgettünk. Majd az este vége felé mondta hogy az a lány akit már korábban is említett, mint egy ismerőse, valójában a barátnője. Távkapcsolatban élnek és nagyon ritkán tudnak találkozni. Ez eléggé elszomorított és elkönyveltem magamban az estét, úgy mint egy jó kis beszélgetős ismerkedés, semmi többre nem számítottam. De másnap bejelölt facebookon és elkezdtünk beszélgetni. Én nem nagyon kérdeztem mert elég rosszul éreztem magam a helyzet miatt és a miatt is hogy nekem nagyon tetszik. De ő nagyon érdeklődő volt folyamatosan kérdezgetett. Ha nem válaszolt azonnal akkor bocsánatot kért hogy nem akar bunkó lenni. Aztán nem írt három napig. Azt hittem most már tényleg vége és nagyon sajnáltam de közben tudtam hogy nekem jobb így mert csak egyre szimpatikusabb lett. De 3 nap múlva írt egy üzenetet hogy ne haragudjak csak sokat tanul a vizsgák miatt és hogy nem akar bunkónak tűnni. Nem tudom hogy mit csináljak. Nagyon örülök hogy ír. Hosszú idő óta ő az első fiú aki ennyire felkeltette az érdeklődésemet, de ott a barátnője és tudom hogy minél többet beszélünk nekem annál rosszabb lesz, viszont ahhoz nincs elég lelki erőm hogy ne válaszoljak neki. Fogalmam sincs hogy mihez kezdjek :(
2016. máj. 28. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg tőle,a barátnője mellett te mi is lennél az életében?

Mit szeretne tőled,úgy mégis?

2016. máj. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kenzo Tenma ***** válasza:
100%
Szerintem is rákérdezhetnél, hogy mi a célja veled. Vagy megírhatod neki, hogy nem szeretnél vele többet beszélni, mert nem akarod őket szétválasztani.
2016. máj. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
akkor legyél harmadik
2016. máj. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem úgy tűnik, az a távkapcsolatos dolog nem annyira vonzó neki, szóval kellő tartózkodással, de maradj a beszélgetésben.

Szerintem te is bejössz neki, a meglévőt meg majd leépíti.

Ha nagyon nyomulna, akkor emlékeztesd, hogy előtte van még egy lépés, amit nem hagyhat ki.

2016. máj. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Neki meg arra nincs lelki ereje, hogy téged vàlasszon. Konkrétan mondja ki mi a szitu, különben csak ábránd lesz. Mivel távkapcsolat, ha szakítani akar majd, az is sok időbe telik majd neki.
2016. máj. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!