Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha az első talin 5 perc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha az első talin 5 perc után csókolózni akart?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy fiúval akit netről ismerek. Egy buliban találkoztunk és hát azonnal a tudtomra adta h mit akar, de mondtam, hogy előbb igyunk, beszéljünk, a buli végén hagytam, tetszik is a srác meg minden, de így utólag belegondolva nekem ez gáz, és lehet az is gáz, hogy nem zavar akkor a dolog :DDD akkor most?
2016. dec. 3. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
akkor most dugasd meg vele magad, aztán gyere ide sírni, hogy minden pasi azt akarja!
2016. dec. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előbb kell gondolkodni, utána cselekedni. Fordítva minek? Ha akkor nem zavart, akkor nem értem, most miért...
2016. dec. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha akkor belementél utólag felesleges ezen agyalni. Ha nem volt jó, nem akarod megismételni vagy hasonló lepattintod és kész.
2016. dec. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyértelműen igen. 5 perc alatt hogyan alakult volna ki benne olyan vonzalom irántad, ami egy csókban nyilvánulhatott volna csak meg? Sehogy. Talán kanos volt, és úgy elképzelhető, de szex után talán még gyorsabban el is múlik az ilyen fellángolás, úgyhogy gáz és kész.
2016. dec. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

No problémó :D


Ha neked jó, meg úgy látszik neki is, akkor mi baj lehet?

Viszont tény, hogy bármit csinálsz, ebből aligha lesz hosszú távú kapcsolat. Ha neked belefér egy rövidke kaland, akkor mindenképp menj bele! :)

2016. dec. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!