Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ezért otthagynátok valakit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezért otthagynátok valakit?

Figyelt kérdés

Lassan 3 hónapja van egy srác, akivel randizgatunk, már elég közel kerültünk egymáshoz, minden téren, de még nem lett kimondva, hogy "na akkor járunk"

Pár napja is együtt voltunk, és akartam neki mutatni egy képet a telefonomban, elkezdtem keresni, ő meg közben kiszúrta az egyetlen képet, amin a volt barátommal vagyok. Elkezdett kérdezgetni (inkább erőszakosan faggatni), hogy ki ez, meg stb. Elmondtam neki, hogy a volt barátom, ettől már torzult a feje, mondtam, ne aggódjon, egy éve szakítottunk, különben is, izraeli a srác, szóval messze van. Annál, hogy "izraeli", azt hittem kiesik a szeme, úgy forgatta. Még bámulta azt a képet percekig, meg azon fennakadt, hogy az exem miért ilyen (judoka amúgy, és 2 fejjel magasabb volt nálam), majd azt mondta : "nem is értem mit akarok én, ha te az ilyen izmos külföldiekre buksz"....

Fél órát még ott ült mellettem, aztán lelépett, mert hogy "rosszul érzi magát"

Azóta hívtam, üzentem is neki, elolvasta, de nem válaszolt.

Én reagálom ezt alul, de most tényleg ez a baja, hogy milyen származású, meg milyen magas, izmos a VOLT barátom? Ezen tényleg ennyire fennakadna más is?


2016. aug. 18. 12:03
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
25%
Igen, sajnos érthető a dolog. Ha egyszer már volt izmos/magas/erős/óriás p*csű stb. barátod akkor egy átlag vagy azalatti már joggal érezheti "jobb híján"-nak magát és várhatja a lecserélést amikor összefutsz egy újabb zupermannal...
2016. aug. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
78%
Őszintén megmondom egyszer én is fennakadtam ezen nem is jöttünk össze a csajjal, de aztán innét megismertem egy nőt aki érettebb gondolkodású és elmagyarázta, hogy nem kell néznem és fenn akadnom ezen. Azóta igaz megnézem zavar, de lerendezem magamban pár perc alatt :)
2016. aug. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
86%
Ebből az látszik, hogy a barátodnak nincs túl sok önbizalma, kisebbségi komplexusa viszont annál inkább van. Én is fennakadnék, ha exbarátnős képet látnék a párom telefonján, de rákérdeznék, miért van még ott a kép, és intelligens emberek módjára megbeszélnénk. Egy szakítás után nem kezdi el feltétlen törölgetni az ember az összes létező képet, üzenetet, stb a volt párjáról/párjától...
2016. aug. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
85%

nem hagynám ott ezért a kiszemeltet...

de ha egy kancigány lett volna, akkor valószínűleg igen, izomtömegtől függetlenül...


23F

2016. aug. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:

Azért nem töröltem ki, mert nekem sokat jelent az a srác (nem ÚGY), normálisan váltunk el, szoktunk még néha dumálni, örülök, hogy valamikor is az életem része volt. Úgy tekintek rá, mint egy nagyon jó barátra. A képünk is tök normális, semmi smárolós meg hasonlók. (de ha màr itt tartunk, azok is megvannak, viszont ehhez a mostani srácnak szerintem semmi köze)

Az a bajom, hogy az nem jutott el az agyáig, hogy nem véletlenül az exem.

2016. aug. 18. 12:19
 6/39 anonim ***** válasza:
22%
Lehet, hogy egy izraeli után már nem szeretne veled lenni (csak tipp)
2016. aug. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hagyd egy kicsit duzzogni, reméljük megjön az esze. Ha meg emiatt szakít, akkor annyit is ért a kapcsolat.
2016. aug. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
#6 : mert mégis mennyivel különb ő, mint egy izraeli srác? Lehet belőlem hiányzik valami "egészseges rasszizmus" vagy mittudomén, de én ezt nem vágom.
2016. aug. 18. 12:26
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudhatom, tőle kell megkérdezni. De én ismerek olyat aki kijelentette, hogy bizonyos "fajú" emberek után (zs,c) neki már nem kellene nő..lehet ő is így gondolja.
2016. aug. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
71%

Fordítsuk meg.

Ha neki lett volna képe, egy szőke, top testű, nagy mellű, szép arcú fitness babával, akkor téged nem zavarna? Nem gondolná rá,hogy "ú basszus ilyen exe volt, jó leszek én neki?" vagy, hogy "ilyen lányok jönnek be neki, de én nem ilyen vagyok, akkor mi lesz?". Ha erre nem a válaszod, akkor nem szóltam semmit, de ha zavarna egy kicsit, akkor meg lehet érteni a helyzetét. 23/F

2016. aug. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!