Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarna ez titeket egy párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna ez titeket egy párkapcsolatban ez?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy a párotok nagyon szeretne elmenni táncolni tanulni, de ti nem akartok.

Ha elmenne, zavarna titeket ilyen esetben a tudat, hogy egy másik férfivel/nővel táncol? (Persze érthető, hiszen ti nem akartatok vele menni, de azért a lelketek mélyén nem zavarna?)


2016. dec. 4. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Nem zavarna, menjen egész nyugodtan. Ha valakivel kavar a buliban, előbb-utóbb úgyis kiderül. Márpedig akkor lapát lesz neki.
2016. dec. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, miért zavarna? Ja, ha ennyire nem bízol a párodban, akkor minek vagy vele?


(Egyébként én szívesen elmennék vele, ha lenne rá ilyen lehetőség. :))

2016. dec. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem, mert megbízom a páromban és én is 12 évig táncoltam más férfi oldalán, a párom pedig maximálisan megbízott bennem. Sosem adtam okot arra, hogy ne tegye, és ő sem.
2016. dec. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem, de ha ennyire szeretne akkor én is elmennék vele szívesen. persze attól függ, hogy mit.. balettozni nem mennék az biztos!
2016. dec. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%

Engem szerintem zavarna ha lenne párom és más férfiakkal táncolna.

Annak idején mikor párkapcsolatban voltam én sem akartam táncolni.

Most viszont szívesen megtanulnék, most jutottam el odáig hogy érdekel...

Szóval ne erőltesd ha nem akarja hát nem. Majd lehet később kedvet kap hozzá.

F34

2016. dec. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A barátomat az elsô óra elôtt zavarta, de mióta látja, hogy csak a tánc öröméért járok, nem zavarja. :)
2016. dec. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!