Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők mit várnak el ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mit várnak el ismerkedéskor egy 30 év körüli férfitől?

Figyelt kérdés
Kicsit rosszul fogalmaztam szerintem. Arra volnék kíváncsi, hogy ismerkedési fázisban milyen tulajdonságokat várnak el egy férfitől. Most nem az anyagi vagy egzisztenciális dolgokra gondolok, hanem hogy milyen belső értékei legyenek, milyen stílussal vagy viselkedéssel rendelkezzen. Mi az, ami mondjuk hiányzik általában a randikon a pasiból?

2016. dec. 4. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy Férfi legyen! Őszinte! - és valóban érdeklődő! Tudjon beszélni.. szavakkal, mondatokkal. Legyenek saját gondolatai, ne filmes / elcsépelt dumákkal próbálkozzon..
2016. dec. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tényleg van olyan, aki filmes dumákkal próbálkozik? :)
2016. dec. 4. 20:43
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

őszinte, nyílt, egyenes, tisztelje a másikat, hűséges, becsületes, kompromisszumra kész legyen, álljon ki magáért, tudja, hogy mit akar


bár ez nem tulajdonság, de számomra fontos: ne cigizzen és ne igyon alkohol; legyen az egészséges életmód híve és legyen hajlandó egy kis mozgásra is


ne legyen egoista, önző, önbizalomhiányos

2016. dec. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ezek teljesen normális elvárások, szerintem a legtöbb férfi azért ezt tudja teljesíteni. :)

A cigizéssel én is egyetértek, nem bírom elviselni, ha egy nő cigizik. Az alkohollal toleráns vagyok. Persze nem azt jelenti, hogy hétvégente mindig részegen kell feküdnie valahol, de azért néha egy kis borozgatás, kis pezsgő azért jót tesz. :)

2016. dec. 4. 21:34
 5/9 anonim ***** válasza:

Ami nálam egybõl kiveri a biztositékot ha zero lelkesedést mutat valaki. Rengeteg férfi imádja magyarázni mennyire nehéz kapcsolatot találni mert esélyt se kapnak. Mindezt unalmas, monoton hangon kb ráfeküdve a kávézó asztalára majd a következõ fél órában egy kérdést se tud feltenni.

-Tarsd fenn a beszélgetést és reagálj a mondataira.

-Ne sajnáltasd magad és ne tûnj olyannak mint aki nõgyûlölõ,depressziós vagy ellenkezõleg nagyon bugyiba mászó.

- Ne fetrengj az asztalon vagy éreztesd máshogy, hogy tulajdonképpen semmibe veszed a másikat mint beszélgetõ társat, mint embert vagy mint nõt.

2016. dec. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ezekkel szerencsére nincs gondom, mert mindig érdeklődő vagyok, hisz azért hívok el valakit, hogy megismerjem, ahhoz pedig kérdezni kell. :)
2016. dec. 4. 22:24
 7/9 anonim válasza:
Legyen kedves, férfias, őszinte, határozott és magabiztos fellépésű. Egy igazi úriember, aki figyel a párjára, nem fél kimutatni az érzéseit. Fontos még a pontosság és a szavahihetőség. Éreztesse a nővel, hogy fontos neki, töltsön vele viszonylag sok időt, de azért ne lógjon a nyakán. Alkoholt igyon, de csak mértékkel, a cigaretta taszító. Legyen rendezett külseje, adjon magára. Illetve én még azt is szeretem, ha egy pasi kérdezősködik mindenféle dologról, olyankor úgy érzem, hogy érdeklem.
2016. dec. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sateenkaari ***** válasza:
Tuuuudjon helyesen írni és lehessen vele normálisan elbeszélgetni... kezdetnek nem lenne rossz, csak épp itt buknak el a legtöbben...
2016. dec. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Az érzelemkimutatás valóban fontos, de sokan ott is el tudják rontani, mert túlzásba viszik már a legelején. Pl. mikor már az első randi végén szerelmet vall valaki, mikor még alig ismeri a másikat.

A helyesírás láttán néha én is megfeszülök. :D Pedig az ember azt gondolná, hogy az az alapműveltség része.

2016. dec. 5. 05:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!