Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfinak ismerkedéskor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinak ismerkedéskor számít a nő fizetése?

Figyelt kérdés

Az aki jobb helyzetű hasonló szintű párt keres vagy őt nem érdekli a pénz? És aki esetleg kevésbé keres jól annak nem furcsa ha a nő keresete nagyobb?

21/L



2016. okt. 14. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Én egyetemre járok, szóval fizetésem sincs. Simán ismerkednék egy jól kereső nővel is akár.

Csak az összeköltözéssel lennének problémák, hogy addig nyilván várnia kell, amíg nem lesz nekem is fizetésem.

2016. okt. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Ezt általában csak a nők szokták nézni ,hogy mennyi a pasas fizetése....
2016. okt. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Társkeresésnél nem a nő fizetése számít nálam, hanem a körülményei. Elsősorban gyerekei, ha vannak. Annál nagyobb pénzszivattyú nincs, egy szerető anyuka, aki mindent megad a gyerekeinek, és nem néz semmit.
2016. okt. 18. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Azért csak jó tudni, el tud-é tartani, vagy nyomorogni kell mellette.
2016. okt. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, ez csak a nőket érdekli. Nekem csak az a fontos, hogy dolgozzon, ne velem akarja eltartatni magát.
2016. okt. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sosem merült fel.
2016. okt. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem mérvadó, vannak sokkal fontosabb dolgot Mint a leendő pénztárcájában turkálni! :)
2016. okt. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!