Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem akarok hosszútávra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem akarok hosszútávra tervezni a nőkkel ezt hogyan tudassam velük mondjuk ismerkedéskor?

Figyelt kérdés
Csak néha beugranák hozzájuk látogatóba olyan visszajáró vendég lennék.Lehet így bármi is? Nem akarok bántó lenni velük szemben csak nem tudom hogy tálaljam.
2016. okt. 1. 23:40
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
63%
eddig hogy csináltad?
2016. okt. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
95%
gondoltam...és te akarsz itt don juankodni,meg nagylelkűen visszautasítani a rengeteg jelentkezőt?haha
2016. okt. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Mindig egérutat nyertem velük szemben mert többet akartak de állandóan nem lehet lefarolni.
2016. okt. 1. 23:54
 4/38 A kérdező kommentje:
Milyen jelentkezőkről beszélsz?egy kérdést tettem fel.
2016. okt. 1. 23:59
 5/38 anonim ***** válasza:
96%

A legegyszerűbb, ha őszintén, így megmondod.

"Ne haragudj, semmi baj sincs veled, de én nem akarok komoly kapcsolatot, viszont egy kötöttségek nélküli viszonyt szívesen fenntartanék veled a továbbiakban, ha ez nincs ellenedre".

2016. okt. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
97%

Esetleg még tedd azt is hozzá, hogy nem kizárólag vele nem akarsz komolyabbat, hanem egyáltalán senkivel. Így nem érzi magát kirekesztettnek.

Ja és ne felejtsd el azt sem, hogy

"Azért mondom ezt neked már az elején, mert nem akarlak átverni és inkorrekt sem szeretnék lenni".

2016. okt. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes választ simán lehetnél tanácsadó,ha megfogom tudni dumálni így akkor csak nyerhetek.
2016. okt. 2. 00:14
 8/38 anonim ***** válasza:
62%

:DDDD

Mindig kidumálom magam :D

De amúgy nő vagyok, szóval én kevésbé kerülök a te helyzetedbe :D

2016. okt. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
A másik oldalon azért ott lehetsz:) ,sose lehet tudni de sejtettem ,hogy nő vagy tudod a diplomatikus válasz :)valahogy tudat alatt női válaszolót véltem felfedezni:)
2016. okt. 2. 00:20
 10/38 anonim ***** válasza:
76%

Egyébként a másik oldalon én esküszöm örülnék, ha velem szemben valaki korrekten így elmondaná, hogy mit akar.

Ez nem sértő, nem tiszteletlen, hanem őszinte.

Így ha én ezek után rózsaszín p*csává változok és azt hiszem szerelmes belém, akkor hülye vagyok, nem áldozat.

2016. okt. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!