Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az amivel eltud ijeszteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az amivel eltud ijeszteni egy olyan ember aki alapjáratonvéve tetszik nektek?

Figyelt kérdés
Pl: tetszett egy csaj de mondjuk meghallottátok a nevetését és kifutottatok a világból, vagy tetszett egy pasi de mondjuk köpött egyet az utcán :D szóval ilyesmik.
2016. dec. 4. 23:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

-Rosszindulatú

-Felszínes

-Anyagias

-Rámenős

-Féltékeny

-Buta

-Érzéketlen


25/F

2016. dec. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiderül, hogy buta, nem egyezik a világképünk, nem vagyunk egy hullámhosszon, nincs humora, ha vallásos. Ilyenek.
2016. dec. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Saját tapasztalat:

pár hetes online ismerkedés után elmentünk randizni.

Rettenetes meleg volt, utcafronti ablakhoz ültünk.

Elment pár miniszoknyás lány előttünk (15-16évesek lehettek) és hosszasan ecsetelte, hogy csodálkoznak ha megerőszakolják őket, szerinte ez így nem is erőszak, illetve elmesélte, hogy szexelt magatehetetlen csajjal, aki csak azért nem merte feljelenteni, mert drogos volt. De mindezt olyan természetesen mondta, hogy félni kezdtem.

Akkor egy másik randi: végigpanaszkodta és hisztizte. Őt még az anyja se szerette(csak haláláig eltartotta) a nők semmibe veszik, a gyerekei utálják és már öt éve nem látta őket, mert nem hozza el hozzá az exnej (hogy ő menjen értük az ki van zárva).

Mikor mondtam neki, hogy bocsi ez nem jön össze, nekiállt szidni, hogy én is egy felszínes picha vagyok, olyan vagyok mint a többi pénzéhes ribi, de ő senki kedvéért nem szakad meg, hogy ő belém szerelmes(!!!!első és egyetlen randi) de én mivel egy szemét ribi vagyok ezt nem értékelem, pedig hozzáköltözhettem volna.

2016. dec. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Önbizalom hiánya, amit a felém irányuló birtoklási vággyal fejez ki. Pl.:

Akkor is írogat, amikor semmi mondanivalója sincs (nem szeretem a felszínességet),

Megsértődik, hogy nem akarok napi szinten randizni, mert nekem is szükségem van magánéletre,

Nem hagyja, hogy én hívjam be az életembe, hanem kérés nélkül benyomul,

Ellenben nem érdekli, ha én kicsit lassabban szeretném a dolgokat,

Ellenben a tali időpontjában az ő szava a döntő,

Önzés, féltékenykedés...

Én nagyon sok ilyet kifogok, ti nem találkoztatok ezzel a jelenséggel?

N

2016. dec. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
84%

A teljesség igénye nélkül, amikor már az első szűrőn túl van:

- túlszociális, sok embert ismer, sokakkal van túl jóban, rengeteg ex, rengeteg szaftos történet.

- vallásos vagy ezotériahívő

- nem mutat érdeklődést (ez nem ijesztő, inkább csak én is elvesztem az érdeklődésem)

- lekezelően viselkedik velem

- nyilvánosan vállalhatatlanul ripacs

- nincs humora, vagy nem érti az enyémet


25/F

2016. dec. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

- köpköd

- üvöltve beszél

- "dikk" és társai

- dohányzik

- nem egyezik a világképünk (vallás, politika, stb)

- rosszindulatú

- drog- vagy alkoholfüggő

- koszos

- semmi közös nincs a zenei ízlésünkben (lehet lepontozni, hogy gyerekes vagyok, de nekem fontos része az életemnek a zene, ha pedig nem tudunk a párommal együtt koncertre járni, vagy csak a kocsiban vagy főzés közben mit visítani együtt, hiányérzetem lenne)

- divatmajom

2016. dec. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
100%

-büdös

-nagyképű, hencegő

-csak magáról beszél

-rám akar erőltetni valamit, amit nem akarok

-nyámnyila, hisztis

-spúr

-csúnyán beszél

-dohányzik, drogozik, alkesz

-kiderül, hogy ő igazából a rövid hajú/16 év alatti/kövér (vagy bármi, ami nagyon nem én vagyok) nőkre gerjed

2016. dec. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Sokat iszik és hangos.


Erőszakosan közeledik. Volt egyszer, hogy egy koncerten az újonnan megismert emberek társaságából egy fiú a hátam mögé jött, lehajolt, a fejét a lábam közé dugta és felvett a nyakába. Könnyű dolga volt, picike vagyok. Hát én ott úgy féltem! Ellenkezni nem nagyon mertem, csak vártam, hogy mikor tesz le végre.


Ha látom, hogy mindegy neki, csak nő legyen. Tipikus eset, amikor pár nap, hét különbséggel bepróbálkozik a baráti kör összes lányánál, azok nővérénél, és csodálkozik, hogy már mindenki rajta röhög.


Butaság, műveletlenség, társadalmi kérdések iránti érdektelenség.


Áltudományos hókuszpókuszokban való hit. Egy-kettő elfér, pl. horoszkóp, de ha ilyen chemtrailes, meg szíriuszi magyaros, meg a fokhagyma gyógyítja a rákot csak a mocskos gyógyszerlobbi eltitkolja jellegű dolgokban hisz az nálam kizáró ok.


Csodadiéta hívő és ennek mindig hangot ad. Ez kicsit kapcsolódik az előző ponthoz.


Ha nagyon ellentétes világnézeten vagyunk, vagy gyökeresen mások a terveink: pl. ő ki akar költözni az USA-ba, én meg csak ha akasztás elől kell menekülni.

2016. dec. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

3 ilyen randin volt.

Elsővel minden jòl ment kedves figyelmes. Majd többedik randin elgázolt direkt egy vadászgörényt mikor néhány kifutott az útra elé.

Másik annyira spiritiszta volt, hogy gyémánt gyermeknek nevezett első randin. Ismerem ezeket de azért ez hîzelgés a semmire és ez zavarò.

Harmadik oly szinten volt antiromantikus ès munkamániás, hogy földműves képzésnek tűnt az ismerkedés a mikor ezt kimondta előkapott egy naptárat mikor lenne kedvező neki is a romantikus udvarlás szakaszai...hát nekem soha.

2016. dec. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Megtetszett egy làny a helyi buszon. Nagyijàval volt , aki hangosan diskuràlt egy màsik idős nővel. Lànyt nem mertem megszóllìtani.....pàr hónap múlva tàrskeresőn is megtalàltam. Érdekes képei voltak fent talán picit furàk is..Randira büdös doh cigi szagú ruhàkba jött és kiàbrándìtó dolgokat mesèlt többi udvarlójàt mutogatta, beszédhibás volt..
2016. dec. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!