Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az amivel eltud ijeszteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az amivel eltud ijeszteni egy olyan ember aki alapjáratonvéve tetszik nektek?

Figyelt kérdés
Pl: tetszett egy csaj de mondjuk meghallottátok a nevetését és kifutottatok a világból, vagy tetszett egy pasi de mondjuk köpött egyet az utcán :D szóval ilyesmik.
2016. dec. 4. 23:12
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Legdurvább. Mondjuk én voltam a hülye, hogy elmentem randizni. Ugyanis a lány neten elmondta, szüleinek azt hazudja (volt)barátjával randizgat. Könyörgött, hogy találkozzunk.

Aztán találkoztunk is....megláttam amihent egy tálca összetúrt kaja fölött űl, 3 fogás 1be dolgozva, de nem a tányéron. Neten nagyon nőies képei voltak, végűlis olyan ruhába volt csak nem tudta viselni. Megláttam le akartam lépni de kb 15m távolságból észrevett, köszönt jó hangos egy meg se ismersz b+et. Foga közé szorúlt valami amit a fogpiszkáló nem szedett ki ezért kényszeresen köpködött.....Itt is tag amúgy..

2016. dec. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!