Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondanátok a pasinak akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Drozsflor kérdése:

Elmondanátok a pasinak akivel ismerkedtek, hogy erotikus masszőrök vagytok?

Figyelt kérdés
Mielőtt bárki ítélkezne felettem én nem erre vagyok kíváncsi. Jól fizető állás. Szakképzett masszőr vagyok. Nem szexelek csak lingam masszírozok. Szóval kérlek titeket most ne a szakma miatt hordjatok le. Arra vagyok kíváncsi jobb-e ha nem szólok arról,hogy nem csak sima masszázst csinálok hanem erotikával van fűszerezve. Amennyiben őszinte leszek el is fogadhatja vagy el is hajthat. Vagy titkolom előle.

2016. dec. 5. 11:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem joga van tudni a pasinak, hogy napi x oraban szottyadt vagy kevesbe szottyadt farkakat fogdosol, mielott az ovet is a kezedbe veszed. Ki tudja, mit fogdosol ossze-vissza, aki meg ilyet csinal, az ne akarja bemagyarazni senkinek, hogy meg nemi penzert nem csinal meg dolgokat...
2016. dec. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, jobb ha tudja az elején. Addig még nincsenek komoly érzések. Nem fogadja el, könnyebb túl lépni.

Kialakul komoly kapcsolat, úgy is kiderül. Akkor lép le végette, sokkal fájdalmasabb lesz.

2016. dec. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Szerintem azért ez elég komoly dolog ahhoz, hogy vízválasztó legyen. Tehát jó ha tudja előre mibe ugrik bele. Lehet, hogy ezért sokan inkább nem kérnek belőled, de ez esetben én azt mondom, jobb a kevesebb aki, elfogad, mint a több hazugság árán. Az elhallgatás is a hazugság egy formája, így sosem lesz egy őszinte, boldog kapcsolatod.


A saját érdeked is az, hogy megtaláld azt a férfit aki ezt el tudja fogadni.

2016. dec. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Jobban jársz, ha elmondod. Előbb-utóbb minden kiderül mindig. Csak akkor ne mondd el, ha záros időn belül abba akarnád hagyni.
2016. dec. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

ja nem szexelsz, csak kivered a vendégnek. végül is az orális szex az nem szex!


akarnám tudni és részemből nem férne bele a kapcsolatba!

2016. dec. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

jaja, tök jó érzés lenne ha fogdoznád a farkam, miután ~5 farkat vertél ki munkában... vágynék az érintésedre, komolyan -.-


DE mondd el, persze. Így legalább kiszűröd azok, akik nem tudnak együtt élni a tudattal, és nem lesz konfliktus hazugság miatt.

2016. dec. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
35%
"Szakképzett masszőr vagyok." - hogyne. 51-es mellett meg a szakképzett pszichológus kollégáid ácsorognak :D. Nem csak az ám a prostituált, aki szétteszi a lábát.
2016. dec. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
27%
Lingam végén mindig van pipa. Mond el neki, ne mástól tudja meg.
2016. dec. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
17%
Szóval idegen férfiak segglyukában turkálsz? :D Most olvastam utána miből áll egy lingam. :D Lehet megpróbálom egy részét megcsinálni a páromnak, a herék, a gát a hímvessző és a makk masszírozását.
2016. dec. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem függ attól is, hogy mennyire van azzal az erotikával fűszerezve. Nem mindegy, hogy pl orálról van szó, vagy csak kézzel. Legalábbis nekem az utóbbit könnyebb lenne megemésszem.
2016. dec. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!