Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves lányok! Nektek hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves lányok! Nektek hány lány számít soknak egy férfinál akit eddig ágyba vitt?

Figyelt kérdés
Én 27/F vagyok, és eddig 15 lánnyal voltam. Én ezt nem tartom soknak, de nektek mi a véleményetek?

2016. dec. 5. 21:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hát én azért örülök, hogy a barátom nem volt sok lánnyal, de amúgy meg nem érdekel. Lennének ugyan enyhe előítéleteim, de mivel én sem éltem szűzies életet, ezért semmi jogom elítélni.
2016. dec. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
61%

Soha nem kérdeztem rá páromnál és nem is érdekel hány nővel volt. Nem hiszem hogy ez bármire is utalna vagy bármi hasznát is venném az információnak.

Amúgy szerintem nem olyan szörnyű a 15 de mint mondtam érdektelen szerintem így nem is gondolnék semmire ha a párom közölné ezt a számot.

2016. dec. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%
csak a behatolás számít vagy ha mondjuk én leszopattam 50 nőt,de csak 5el dugtam,akkor csak az 5 számít?
2016. dec. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
26%

3 felett már elég furán néznék rá, bár ki tudja mit nem tudok még...

30 alatti férfira gondolok.

2016. dec. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
Ez, akkor azt jelenti, egyetlen olyan nő sincs, akinél le tudnál horgonyozni. Mindig kell másik.
2016. dec. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
15 hatareset 27 evesen. De nem erdekelne, ha emellett mindig huseges volt es ugy alapjaban nem csak a penisze vezerli.
2016. dec. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Pont nem ez erdekel.
2016. dec. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem is határeset. Nekem eddig csak olyan barátom volt akinek nem volt 10-nél több partnere. A férjemnek én vagyok az 5. Egyszerűen nem tudom komolyan venni az olyan férfiakat, akik minden héten más lányt próbálnak fel.
2016. dec. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Sunshinedoll ***** válasza:
Nemtom, sose érdekelt az ilyesmi :D Az a lényeg, hogy jelenleg engem dug, nem mást .
2016. dec. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Akkor en nagy bajban lehatek. 26 vagyok es nem tudom mar, hogy hany novel voltam. Mielott jone az h hu de komolytalan stb azelot elmondanam, h egy normalis pasibol kihoztak a rosszat az allando hazudozas atveres stb vel. Igy volt ido mikor nem erdekelt senki es semmi. Minden nap mas es mas lany. Mara mar meguntam es ma van egy normalis parkapcsolatom vegre egy normalis lanyal aki ertekeli amit erte teszek es oszinte nem hazudik es nem tart melletem meg masokat is ahogyan az eddigi komoly baratnoim tettek a hatam megett
2016. dec. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!