Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti voltatok már szerelmesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti voltatok már szerelmesek olyan férfibe\nőbe, aki külsőre egyébként nem volt esetetek?

Figyelt kérdés

Teljesen belezúgtam egy fiúba, egyszerűen minden gondolatom ő, viszont külsőre nem igazán jön be.

Aki tapasztalt már ilyet, hogyan végződnek az ilyen "szerelmek"?



2016. dec. 5. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, nekem az előző barátnőm ilyen volt. A "vicc" az, hogy később külsőleg is megtetszett.
2016. dec. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

5 barátnőmből 4 ilyen volt.... :)

És ahogy az 1-es válaszoló is írta miután összejöttünk ,ők lettek a legszebbek a világon számomra.


Hogy végződtek?

3-al vége lett de egyáltalán nem a külső miatt..

A 4. most a menyasszonyom :D

2016. dec. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az első barátnőm olyan szinten nem volt az esetem, hogy a jelenlététől is irtóztam. Rideg, tartózkodó fapofa nőszemély volt, amíg el nem kezdtünk kommunikálni egymással. A második barátnőm sem tűnt fel, kövérkés volt, legalábbis nálam a felső határt kb. 10 kilóval átlépte, mégis belezúgtam, imádtam, annak ellenére, hogy később kiderültek a titkolt, gusztustalan tulajdonságai.


Az "ideálokat", akikre meg felfigyeltem életem során, azokat folyton elkapkodták az alfahímek.

2016. dec. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen.


Ugyanúgy mint bármely hosszabb kapcsolat.

2016. dec. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen,így jártam az előző ex pasimmal. Az elején kifejezetten undorítónak találtam. Aztán később egyre jobban megszerettem. Persze ,ő itt hagyott és lelépett külföldre.
2016. dec. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam beleszeretni senkibe a barátomon kívül, mert egyszerűen a belső hatalmas eltérések mellett az is hiányzott, hogy külsőleg odalegyek értük. A mostani párom mindenben ideál. Kívül-belül.
2016. dec. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudok teljesen azonosulni a kérdéssel, ugyanis nekem nincs "esetem". Vagy megfog valaki, vagy nem - és ebben a külsőnek nagyon minimális jelentősége van, sokkal inkább a személyiségnek és az abból fakadó kisugárzásnak. Sokféle férfitípushoz tudtam vonzódni életemben, a kapcsolat kimenetelében pedig egyáltalán nem játszott szerepet a külső.
2016. dec. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!