Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferfi tud csak baratkent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfi tud csak baratkent tekinteni egy nore akibe azelott bele volt zugva?

Figyelt kérdés
mivel no vagyok nalam ez sosem mukodne…marmint, hogy miutan belezugtam valakibe utanna csak baratkent tudjak tekinteni ra…azonban miutan belemzugott es megbeszeltuk, hogy ne legyen semmi bizonyos okok miatt, a kozelemben maradt es mintha teljesen atvaltott volna baratsagra…sot, ugy viselkedik mintha sosem lettunk volna belezugva egymasba..miert lehet ez?
2016. dec. 6. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez mindenkinél másként működik. Lehet, hogy el tudott távolodni tőled, hogy csak a barátok legyetek, de lehet, hogy reménykedik. Nálam az van, hogy bevállaltam a barátságot mert annyira jól érzem magam vele, kicsit sikerült is távolabb kerülnöm tőle, lazábban kezelem a kapcsolatunkat de ha össze akarna jönni velem, bármelyik pillanatban szerelmes tudnék lenni bele... Vannak női barátaim is de irántuk soha nem éreztem vonzalmat. 34F
2016. dec. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam abszolút lehetséges. A belezúgás csak fellángolás, általában ahogy jobban megismerek valakit, amúgy is elmúlik, de attól még tarthatom barátként értékesnek. Van ilyen ember az életemben jelenleg is és tényleg csak barátként tekintek rá.
2016. dec. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen is meg nem is, attól függ, honnan nézzük...Illetve nem is tudom, hogy fogalmazzam ezt meg, mert én ilyen helyzetben vagyok.

Van egy lány, akiért odavoltam ő pedig nem érzett viszont. Teljesen belé szerettem és bár így konkrétan nem mondtam ki, de ő tudta, hogy így van. Őneki komoly bűntudata lett emiatt, úgy érezte, hogy hitegetett engem, pedig csak nem tudta, hogy mit akarok, mert eleinte nem voltam elég egyértelmű, hiába mondtam neki, hogy nem ő tehet róla, láttam rajta, hogy bántja őt a dolog. Ezért minden erőmmel azon vagyok valahogy elérjem, hogy csak barátok legyünk és helyrejöjjön ez az egész. Nem akarom az érzéseimmel üldözni, elfogadtam, hogy nem lehet köztünk olyan, de nem is akarom elkerülni, nem sértődtem meg, nem haragszom rá, hisz nem tehet róla, hogy nem úgy érez. Szeretem és fontos nekem ,ezért azt szeretném, ha a lehető legjobban jönne ki ebből. Így megpróbálom elhitetni vele(és közben magammal is), hogy már nem érzek iránta úgy. Többé nem zaklatom az érzéseimmel. Elengedem. Ugyanakkor úgy teszek, mintha ez nekem nem esne olyan rosszul és próbálok vele természetes lenni meg úgy általában jó kedvű maradni, mindenféle mással lefoglalom magam, hogy ne legyen bűntudata és ne érezze rosszul magát ,amiatt, hogy szenvedek. Mi kollégák vagyunk, úgyhogy mindenképp találkozunk, ezért muszáj volt valamit kitalálnom, hogy mindketten mielőbb túljussunk ezen. Valamint kedvelem őt emberileg, szeretném ha jó kapcsolat lenne köztünk, remélhetőleg idővel mindketten megtaláljuk a párunkat és minden normalizálódik köztünk.

2016. dec. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem!


24 éves vagyok és most csekkoltam direkt emiatt a kérdés miatt azokat a csajokat facebookon, akikbe középiskolásként, mondjuk 15-17 évesen voltam belezúgva.

A mai napig megdugnám őket ugyanúgy.


Nekem a belezúgás külső iránti vonzalmat is feltételez. És az nem múlik el akkor sem, ha a szerelem már elmúlt. Akivel egyszer régen dugtam volna, mert külsőre csini volt, azzal a mai napig dugnék, ha ma is csini.

2016. dec. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem fiúként van egy nagyon jó lánybarátom - már évek óta nagyon jóban vagyunk - és a kezdeti ismerkedéskor mindketten szinglik voltunk - és nagyon belé voltam esve - de ő korrekt volt velem, már az elején megmondta hogy ő nagyon bír engem, mert jófej vagyok egy kiváló belsővel - de mégsem érez irántam testi vonzalmat. Aztán később ő össze is jött más srácokkal - ekkor azért nehezteltem is rá, nehéz volt ezt a helyzetet elfogadnom mert nagyon szerelmes voltam belé.

De aztán később mégis kiábrándultam a belsejéből - mert láttam rajta és sokszor megbeszéltünk szituációkat - az egésznek az volt a lényege hogy nem kezeli jól a párkapcsolatait . És ez az ami nem tetszett benne - sokszor figyelmeztetnek kellett őt hogy milyen jelzéseket vegyen észre a fiún, és törődjön a pasija igényeivel - mert másképp nem figyelt rá. Így tulajdonképpen szngliként én segítettem neki a párkapcsolata ápolásában amiért hálás is volt - de én ekkor jöttem rá hogyha mi lennénk együtt - sosem tudnám úgy annyira szeretni .

Azóta nekem is lett barátnőm, ő pedig újra szingli lett, de aztán én is szakítottam mert rossz volt mindkettőnk kapcsolata . Felmerült bennem egy Fuck buddy gondolat - mivel nagyon jóban vagyunk és mindent megbeszélünk - segítjük a másikat - akkor csak dugjunk össze barátként - persze ekkor is jelezte hogy ő nem tudna velem testileg úgy együtt lenni - aztán végleg elfogadtam hogy jójó rendben, ez így reménytelen végleg számomra-de aztán mégis barátként tovább folytattuk. Új kapcsolatra talált, én pedig azóta is szingli vagyok - de a lány továbbra is jóbarát nekem, segítek továbbra is a párkapcsolatában, de cserébe ő is tartja bennem a lelket, és segít nekem párkeresésben..


Szóval igen, van ilyen hogy fiúként fullig szerelmes voltam a lányba, de aztán pont mivel nem velem jött össze és több kapcsolatát is kitárta elém, láttam meg igazán hogy én nem tudnék vele együtt lenni - de ugyanakkor pedig nagyon jó fej - így megtanultam elfogadni a helyzetet hogy mi csak barik lehetünk - de nem is bánom

26F

2016. dec. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. dec. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én sokáig azt hittem, hogy a válasz egy határozott igen. Azonban már azt mondanám, hogy nem. A legutóbbi lány akibe belezúgtam, talán nem is tudta, hogy belezúgtam, mert nem mondtam el neki sosem nyíltan, aztán lehet, hogy mégis sejtette, de sokáig barátkoztam vele még azután is, hogy úgy gondoltam, hogy már nem vagyok belezúgva, de mindig mikor találkoztunk, rájöttem, hogy még mindig belevagyok zúgva. Aztán eldöntöttem, hogy nem keresem őt egy darabig (jelenleg kb 3 hónapja) és azóta egyszer sem írt. Szerintem inkább nyűg voltam szegény lány nyakán. Nem lepődnék meg, ha ilyen ál barátság lett volna köztünk, mert nem volt szíve azt mondani, hogy hagyjam békén. Aztán kitudja, nem látok bele a fejébe. Szerintem embere válogatja, de inkább a nem felé húzok.
2016. dec. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem van ilyen nő barátom, 2 is. Sosem volt egyik sem viszonzott. De egyikükre sem tekintek már nőként, így nem vonzódok hozzájuk. Párom is van már, nem érdekelnek olyan szinten tehát.


25/F

2016. dec. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!