Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Csalódtál már nőben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Csalódtál már nőben? Érezted úgy hogy csak kihasznál egy nő?

Figyelt kérdés
2016. dec. 6. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:

nagyon sokszor csalódtam :D

számtalanszor.. megszámolni se tudom már.

2016. dec. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem igazán. Max olyan volt, hogy láttam rajta, hogy ki akar használni, de nem hagytam, csalódni nem csalódtam benne, mert pontosan tudtam, hogy mit akar. Elég jól átlátok az embereken, kivéve persze ha elvakítanak az érzelmeim. Alapvetően inkább pozitív tapasztalataim vannak a nőkkel. Pl. amikor totál szerelmes voltam egy lányba és bármit megtettem volna a kedvéért, simán ki tudott volna használni, de mégsem tette, nem hitegetett, hanem teljesen korrektül megmondta, hogy nem lehet köztünk semmi, pedig a csillagokat is lehoztam volna neki.
2016. dec. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Volt már rá példa.

Ráadásul az utolsó nem is teljesen tudatosan használt ki, hanem azért, mert nem volt teljesen százas, kb. nem is fogta fel igazán, hogy a viselkedésével mennyire kihasznál - orvosi eset volt.

Ami rosszabb, mint ha tudatosan csinálta volna, mert így nem tudom szívből gyülölni, mert tudom, hogy beteg ember.

2016. dec. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
sajnos igen.
2016. dec. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos 2x is, utána úgy döntöttem egyikben sem fogok megbízni, jól is tettem...
2016. dec. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Volt, bizony. Sokba került nekem... De talán már bölcsebb vagyok. :3
2016. dec. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!