Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a párol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a párol?

Figyelt kérdés
3 éve vannak együtt. Mind ketten rendelkeznek, facebookkal. De nem ismerősök egymásnak. Néha küldenek azért egymásnak üzenetet, de inkább személyesen beszélgetnek. Sőt sokszor letiltják majd feloldják a tiltást.

2016. dec. 6. 18:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vélemény.. Hülyék
2016. dec. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
2016. dec. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg én is így vagyok a barátommal. Ő tilt le időnként amikor összeveszünk. Elég gyerekesnek tartom. Magától nem vette le a tiltást én meg nem kérem meg rá. Nekem annyira nem fontos a facebook. Én majd a számát fogom letiltani, ha úgy érzem tiltogatnom kell.
2016. dec. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

Két agyilag éretlen személy.


Megérdemlik egymást, hisz hasonló hasonlót vonz, zsák a foltját mindig megtalálja.

2016. dec. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"Sőt sokszor letiltják majd feloldják a tiltást."


WTF.


az egész előtte levő bekezdés azt sejteti, hogy inkább élni szeretnének, mint facebookozni. erre kiderül, hogy csak gyerekesek. kíváncsi vagyok, mit jelent, hogy együtt vannak. távkapcsolat?

2016. dec. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok senkit bántani, de ennek mi értelme van?
2016. dec. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Osztom az első véleményét.
2016. dec. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem távkapcsolat. Kb 1 percre laknak egymástól.
2016. dec. 6. 19:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdés : ha valaki nem ismerős akkor hogy tiltja le és oldja fel? Zavart érzek az erőben....
2016. dec. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Idegent is le lehet tiltani...igy nem ertem, mit akar utolso ezzel mondani
2016. dec. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!