Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Na ez most lerázós szöveg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na ez most lerázós szöveg?

Figyelt kérdés
Köszönöm, aki tényleg segítő válasszal fog szolgálni. Megismertem egy lányt egy bulin. Számot cseréltünk. És SMS-ünk utána. Megbeszéltünk egy találkát, és mikor már arra került volna a sor, kezdte húzni-vonni a dolgokat. Rákérdeztem és erre jött a szöveg: hogy ő gondolkodott egy egész este rajta és hát én nagyon rendes vagyok és többet és jobbat érdemlek mint ő.... Nem vagyok nők terén tapasztalt, vagyis eddig kb. mindenki visszautasított. Ez most egy nagyon diplomatikus lerázás? Mert akik eddig leráztak azok is buroltam fogalmazták meg, de nem így.
2016. dec. 7. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lerázott, ja. Ez van.
2016. dec. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igen ez az, plusz nem is egyenességre vall, szóval felejtsd el a csajt, tényleg jobbat érdemelsz! főleg olyat, aki egyenesen a szemedbe mondja a dolgokat minden köntörfalazás nélkül!
2016. dec. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%

Ezt szoptad. Az hogy "Te jobbat érdemelsz tőle" valóban igaz, bár ő arra gondolt mikor írta, hogy "nekem Te kevés vagy, te ronda csóró proli, nekem jár jobb!"


Ez van, szprájt.

2016. dec. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
8%
ehehe nem virítottál eléggé. csoró vagy azt jelenti.
2016. dec. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen finoman jelezte hogy nem kér belőled. Ez az egyik legismertebb szakítós/lerázós szöveg szerintem.
2016. dec. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Aki azt írta, hogy nem egyenes jellemre vall ez a visszautasítás, az mégis milyen visszautasítást fogad el?


Az olyat ami úgy hangzik, hogy "húzz a pitsába, mégsem kellesz" vagy mi?

2016. dec. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Méghozzá a Zs kategóriából, a legalja lerázós szövegek egyike :D
2016. dec. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Silány lerázás. Lapozz tovább! Ne őrlődj feleslegesen egy lepattintás miatt. Lesz még bőven alkalmad.
2016. dec. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom. Lerázás, de abból is a legbénább típus és nem a te szemszögedből. Őt minősíti...
2016. dec. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!