Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz, ha annyira várom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha annyira várom, hogy egy lány válaszoljon, hogy írtam egy programot?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány, aki eléggé hiányzik, de már rég nem volt fent sehol. Írtam neki itt privátot, de mivel gyk-s mobil app nincs, állandóan frissítgetnem kéne az oldalt.


Ehelyett írtam egy appet, ami időközönként megnézi az új üzeneteket, és ha kaptam, értesítést küld. Ez nagyon fura? :DD Amúgy nem volt nagy munka.


A kép illusztráció: [link]


2016. dec. 7. 23:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Öreg, ha kellenél a lánynak keresne. Így benépesítheted a Marsot is, semmit nem érsz vele el. U.I. Mai nők 90%-nál ezzel nem fogsz hódítani..
2016. dec. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Nem tudom, lehet, hogy igazad van, de tényleg nem elérhető sehol napok óta.

Ha ezzel nem is, a 400 ezres nettó kezdőfizuval igen. :D

2016. dec. 7. 23:30
 3/18 anonim ***** válasza:
58%
Esti nagyon gyenge trollkodás. Reggelre nyoma sem marad.
2016. dec. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

???


Miért lenne trollkodás?

2016. dec. 7. 23:33
 5/18 anonim ***** válasza:
62%
Hat..most h leirtad,mennyit keresel, total nevetsegesnek tartalak, nem kellenel.
2016. dec. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Tök mindegy mennyi a fizud. Úgy látszima fizud sem kell. Figyelj. Ha a nő egyáltalán akarna is tőled valamit keresne. Tök mindegy hogy elérhető FB-n Instagramon Twitteren, Paprika Rádión stb. Ha akarna megtalálna és keresne kapcsolatot, ha meg nem, menj nyerd meg a 40 millát a Legyen ön is milliomosban annak sem lessz több hatása.
2016. dec. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Ezzel semmi probléma sincs.


Mikor még én is lelkesen vártam az üzenetet... Mostanság a piros jelzés állandóan csak ugrat, a szemem sarkából annyit látok a képernyő bal oldalán, amikor még nem nézek oda, hogy valami jött. Kis naiv fejem... Az csak a Mikulás sapija. :D


Hajrá Neked.

2016. dec. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
A Mikulás engem is mindig megtéveszt. :( Nem mondtam, hogy keresek bármennyit. Egyetemre járok, és nem informatikára.
2016. dec. 7. 23:46
 9/18 anonim ***** válasza:
42%
Nincs kiábrándítóbb egy olyan férfinál, aki azt hiszi magáról, hogy ő egy jó parti... Brrr, ráz a hideg is tőle...
2016. dec. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
#7: Azért azt nem hiszem, hogy pont te ne kapnál heti bontásban legalább 5-10 levelet, úgyhogy a sapi, gondolom, csak ideig-óráig megtévesztő.
2016. dec. 8. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!