Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális a viselkedése?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális a viselkedése?

Figyelt kérdés

Elmegyünk étterembe, és szó nélkül belenyúl a saját villájával az ételembe, hogy megkóstolja. Beleiszik a poharamba.

Ma reggel éppen fogat mostam, Ő meg sietett valahova, ezért odajött ki vette a számból a fogkefét és azzal mosott fogat.


Nem igazán zavar, hiszen nem undorodom Tőle, de én soha nem láttam még ilyen lányt. :D Aki ilyen közvetlen. Illetve nekem soha nincs ilyen késztetésem, hogy más ételébe bele egyek, vagy igyak utána, stb. akkor sem ha szeretem.


2016. dec. 8. 11:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Apám az ilyet nevez úgy, h : puruttya :DDDDDD
2016. dec. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Háát... Nem éppen úrihölgyként viselkedik.
2016. dec. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

érdekes...ilyen csajjal sosem találkoztam.

mi rendszerint még egymás poharából se iszunk :D

nekem fura lenne és kissé gusztustalan, megkérném hogy csak a saját cuccait használja, legalábbis akkor amikor ketten vagyunk.

2016. dec. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hat..harmasnak igaza van, ez tenyleg gusztustalan. A csokolozassal jaro total nyalcsere meg gondolom meg jobban, igy sose csinalja...
2016. dec. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az evés-ivásban nincs semmi, a fogkefén én is néznék egyet :D
2016. dec. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Jól érzi magát:) remélem akkor sincs egy szava sem, ha te kóstolod meg az ő dolgait.


Próbáld ki. Ha nem akad ki, irigylem a kapcsolatotokat.

2016. dec. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
5. Ha otthon játszod ezt el, akkor TALÁN nincs benne semmi, de én alapból utálom, ha kérdés nélkül valaki belematat a tányéromba. Az étterem, ami egy kulturális hely, ott aztán végképp nem illik ilyet csinálni. Ha mondjuk megkérdezi, h kaphat-e belőle egy kóstolót, természetesen adok belőle, de a szó nélküli belepiszkálástól nő létemre én is a falra tudok futok... A fogkefe és a pohár közös használata az amit mindenképp ellenzek, mert hamar elkapok különféle herpeszeket és aftákat, függetlenül, h az illetőnek van vagy nincs... Ilyenekkel azért számolni kellene!
2016. dec. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

aki fogkefétől fél, az smárolástól miért nem?


Az étterem kulturált hely, kérdezzen rá, otthon nem.

Miért?

étteremben 20 emberrel ültök egy asztalnál, hogy mindenki hallja, hogy ő aztán kulturált, mert engedélyt kért?

2016. dec. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

#7-es mintha egy vadidegenről beszélnél!

Orálnál nincsenek aggályaid?

Vagy nincs is orál?

2016. dec. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a fogkefe kicsit fura, az éttermes sztoriban meglep, hogy ez valakinek fura. o.O Bennünk a párommal fel se merülnek ilyenek, hogy engedélyt kérjünk, hogy megkóstoljuk a másik ételét/italát.
2016. dec. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!