Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire fel ennyi preferencia a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire fel ennyi preferencia a szemre/hajszinre/testmeretre a lanyok reszerol?

Figyelt kérdés

Lattam az elozo par hasonlo kerdesben, hogy a kek szemuek nem megbizhatoak stb. es irtak meg 62 oldalnyi reszletezett kidexet arrol, hogy mi nem tetszik nekik.

A fiuk reszerol kb ez 2 mondatban ossze lehetne suriteni.

Igen, kek szemu, szoke hajo, 174 cm-es kamposorru egyed vagyok

#triggered


2016. dec. 8. 23:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
20%
Ne törődj a felszínes csitrikkel. Úgy is rájönnek a 20. rossz barna szemű pasijuk után, hogy nem ez alapján kell válogatni.
2016. dec. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
70%
Férfi ismerőseimnek is van női ideálja (vékony barna, alacsonyabb szőke,stb). Nekem a sötét haj, sötét szem, borosta, +185cm-es férfi az ideálom, de van olyan kék szemű férfi is aki bejön vagy vonzónak találom. A magasság nagyon fontos, a tekintet, határozottság.
2016. dec. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
65%
Nekem is görbe az orrom, és nagyon vékony is vagyok, amit szintén felhoztak párszor. Szard le őket, ahogy én teszem. Az ilyenek meg se érdemlik, hogy foglalkozzunk velük. Szerencsére az értelmes, intelligens lányok többen vannak, akik nem ilyen hülyeségek alapján ítélnek meg.
2016. dec. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
40%

Pont akkora hülyeség, mintha azt írnám, hogy a vörös hajú lányok jól főznek, a barna hajú lányok jobban teljesítenek a tanulmányaikban, a szőkék meg jó sportolók. Pont emiatt is röhejes a nők elvárásainak nagy része, mert ők teljes mértékben így skatulyázzák be a férfiakat a külsejük alapján.


Lásd a kedvenceim közül az egyiket: "nálam kizárólag a barna szemű, barna hajú férfiak jöhetnek szóba". Tehát a nők értelmezésében a barna szemű, barna hajú hapsi párkapcsolatra alkalmas, a fekete/vörös/szőke hajú, kék/zöld/szürke szemű férfi meg nem. :( Na? Ugye mekkora gyökerek a nők?


A csajok itt engem állandóan megköveznek, hogy egy kalap alá gyűjtök közülük mindenkit. Ők akkor mégis mi a jó francot csinálnak a nevetséges elvárásaikkal? Ők nem egy kalap alá veszik a férfiakat, hanem kettő alá: vannak a képzeletbeli ideáljukat minden tekintetben tökéletesen megformáló top pasasok, és vannak a férfiak "legszarabb" 99,999%-a. :D


Na így gondolkodnak ezek. Szánom az összeset! A csulámat sajnálom tőlük a képükön landolva látni.

2016. dec. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

#2

Az ideal. Nem kovetelmeny. Az en idealaom meg a japan csajok, de ha ideallitana egy gruziai, nem mondanam, hogy nem.

Ellenben nalad 185 alatt eselye sincs senkinek

2016. dec. 8. 23:35
 6/21 anonim ***** válasza:
67%

És akkor mi a baj, ha valakinél ez a "követelmény"? Nekem a +185cm-es férfiak jönnek be és olyanokkal randizom, szexelek, más nőnek meg a kisfiús, aranyosabb arcú férfiak. Mi ezzel a baj, hogy mindenkinek megvan az a típus ami bejön? Nem arról van szó, hogy egy szőke, alacsonyabb férfi nem lehet jó az ágyban, nem ő a zsánerem, más nőnek meg igen.


Aki a természetes, szomszédlány típusú, kis mellű, szőke nőket szereti, annak meg én nem fogok tetszeni. Engem abszolút nem érdekel. Mindenkinek nem tetszhetünk.

2016. dec. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Ezzel reszben egyet is ertek. Ott viszont megakad ez az egesz, hogy a lanyok 5%-anak jon be az alacsony, aranyosabb fiu. Ha megkerdezel egy 160 cm-es lanyt, hogy a magasabb vagy az alacsonyabb fiut preferalja-e, szerinted melyiket valasztana?
2016. dec. 8. 23:51
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Annyira kisarkítod. Igen én például sokat írtam annál a kérdésnél de azt is kiemeltem hogy attól hogy x dolog nem tetszik valakin még nem feltétlen esélytelen. Párom nem nagyon lehetne messzebb attól a pasitól aki az ideálom lenne és mégis szeretem minden porcikáját. Annak a kérdésnek épp az volt a lényege hogy gyűjtsük össze azokat a tulajdonságokat amik nem tetszenek. A legtöbben szerintem nem jöttek annyira földtől elrugaszkodott dolgokkal és nem egy volt ahol 2 mondatban összefoglalták. Ki lehet itt ragadni dolgokat de ez csak azt mutatja hogy szemellenzős vagy. Ha komolyabban megnézted volna nagyon eltérő dolgok voltak. Van akinek a macis tetszik míg én valószínűleg nem tudnék benne potenciális párt látni ahogy a magasságba is csak annyi volt a legtöbb kikötés hogy ne legyen adott lánynál alacsonyabb azt én is nagy hülyeségnek látom hogy a szem vagy hajszín alapján messzemenő következtetéseket vonjanak le a személyiséget illetően de attól hogy valaki ezt megemlítette szerintem egyáltalán nem általános. Viszont nálam például a vörös haj igenis kizáró mert nem tetszik ahogy a szeplők sem meg a hihetetlen hófehér bőr ami a vörösöknél jellemző. Ahogy a kövérséget sem tolerálom és nálam például az is gond ha a pasi égimeszelő mert mikor megölelem nem akarok farokmagasságban lenni. Ami még sokszor előkerült az az igényesség és a tisztaság. Szerintem ez sem olyan rémes elvárás. Nekem a vörös haj másnak a görbe orr a zavaró megint más a szőkéket vagy a magasakat nem szereti. Csak azt nem értem miért kell személyes sértésnek venni azt ha valakinek adott dolgok miatt nem tetszel vagy nem tetszik egy tulajdonság ami rajtad ép fellelhető. Főleg úgy hogy a tetszés nem tetszés kérdése annyira sok tényezős hogy nem a görbe orrod fogja eldönteni.
2016. dec. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Én srác vagyok, de nekem is van olyanom, hogy pl jobban bejönnek a barna/fekete hajú lányok, mint a világos hajú lányok. Vagy a sötét szemű lányok, mint a világos szeműek.

De az igaz, hogy nekem nem 62 oldalas elemzés után, hanem "mert csak".


Amit nem értek, hogy most azzal van baj, hogy valakinek vannak preferenciái (szem, haj, alkat, magasság, stb), vagy azzal hogy ezeket próbálja idióta módon megmagyarázni?

2016. dec. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek az a baja, hogy ő nem tartozik azok a férfiak közé akik a legtöbb nőnek bejönnek. Biztos neki is megvan a zsánere, mert nem tudom elképzelni hogy egyformán bejön neki a magas/alacsony, vékony/izmos, kis cici/szilikon, világos haj/sötét haj, stb.
2016. dec. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!