Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van rá valamilyen mód, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

Van rá valamilyen mód, hogy közvetlen és normális legyek azzal, aki tetszik?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, akibe nagyon beleszerettem, de amikor a közelemben van, vagy hozzám szól, rám néz, remegni kezdek és teljesen kiüresedik az agyam. Nem tudok értelmesen beszélni sem, és lassan már szerintem elérem, hogy hülyének nézzen. Szerintetek ilyenkor tudok valamit csinálni? Vagy hogyan szedjem össze magam?
2013. febr. 5. 17:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha eldördülne már végre egy csók vagy megtörténne a szex, akkor teljesen megnyugodnál végre.
2013. febr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez általában inkább a fiúknak szokott problémát okozni. :P
2013. febr. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Arra egyelőre nincs sok esély, főleg, hogy nem tudok előtte értelmesen viselkedni, de annyira elkezdek izgulni olyankor, hogy csak rontok mindig a helyzeten.
2013. febr. 5. 17:07
 4/10 A kérdező kommentje:
Második, én lány vagyok, de nálam elég komolyan jelentkezett :D
2013. febr. 5. 17:08
 5/10 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy lány vagy, csak megjegyeztem. Olyan láttam már, hogy a lány könnyedén szórakozik a fiú zavarán, aki szegény hebeg-habog össze vissza. A lányok ezt aranyosnak találhatják, reménykedj benne, hogy a férfiak is. :DD
2013. febr. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezen lehet javítani, de attól is függ, hogy hol szoktál vele találkozni? Szórakozóhelyen, vagy esetleg iskola, munkahely?
2013. febr. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én azt hittem, ez a lányokra jellemzőbb, de akkor tévedtem :D Csak attól félek, hogy inkább szánalmasnak találja. Tényleg, mint valami szellemi fogyatékos, olyan vagyok, mikor Ő is ott van.
2013. febr. 5. 17:14
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát.. munkahely, fogjuk rá. :) Meg néha, mikor spontán összefutunk valahol, akkor is jó lenne nem csak dadogni meg megbotlani a saját lábamban.
2013. febr. 5. 17:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Simulj hozzá csábos tekintettel...
2013. febr. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Jajj, ne már. Nem tudja, hogy tetszik nekem, szerintem nem is viszonozza. Ezért is olyan kellemetlen.

Inkább ennek a kezelése kéne, hogy hogyan legyek vele közömbös, vagy olyan, mint másokkal.

2013. febr. 5. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!