Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy szerelemben két lélek annyira összefonódott, hogy szakítás után is megérzünk a másik féllel kapcsolatos dolgokat?

Figyelt kérdés
Volt egy 5 éves kapcsolatom ami nagyon nagyon mély volt,földöntúli szerelem. Nem telt el nap,hogy ne lettünk volna együtt ,mindent tudtunk a másikról stbstb. A végére megromlott a dolog és szakítottunk ennek már 3 éve.És olyan érdekes,de 2 dolgot is megéreztem vele kapcsolatban, egyszer amikor meghalt a nagypapája előtte való este az exemmel álmodtam és csak azt érzetem ,hogy valami nagyon fájdalmas, másnap mesélték ismerőseim ,hogy meghalt a papája. Azután egy nap egyszer csak rágondoltam az exemre,hogy mikor jegyzi el a barátnőjét erre másnap láttam,hogy elkegyezték egymást. Hozzáteszem azóta nekem is van baártom akit szeretek, mégis nagyon érdekes dolognak tartom ezeket.
2016. dec. 10. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Csak véletlen egybeesés.. ha annyira "összefonódott" volna az a két lélek, nem lett volna szakítás.. Csak te komplikálod túl, még mindig nem tudsz túllépni rajta..
2016. dec. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyesmi még szakítás előtt sem létezik, nemhogy utána. Véletlen egybeesés, semmi több.
2016. dec. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudod én ateista vagyok és nem hiszem az ilyen ezoterikus dolgokban, sőt mi több gyűlölöm őket és nagyon ellene vagyok. Még is azt kell hogy mondjam hogy én is tapasztalok ilyeneket. Persze lehet véletlen egybe esés, de sosem történt még senkivel sem, exen vagyy barátnőm kívül. Tényleg nem tudom én sem hogy mi lehet pontosan mögötte, de jó lenne azt hinni hogy azért mert annyira szerettem/szeretett az adott ember ...
2016. dec. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én sem hiszek az ilyenekben, amiben viszont hiszek, az a másik kiismerése. Amikor a szüleim elváltak, csak néhány percre találkztak hetente, mikor apukám átjött értem, meg mikor hazavitt. Mégis valamiért mindig pontosan meg tudta állapítani abból, ahogy anyukám viselkedett abban a pár percben, hogy van-e épp valakije, mennyire komoly, stb.


Nem tudom, hogy ti mennyit találkoztok, illetve mennyit hallasz felőle ismerősöktől, de a lánykérősdi pl. simán lehet emiatt.

2016. dec. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Üdv, hú hát ez egy nagyon érdekes kérdés. Engem is foglalkoztatott, bár nem hiszek az ilyen ezoterikus dolgokban. Volt egy barátnőm, akivel nagyon mély volt a szerelmünk, pont úgy írnám le, ahogy te a tiédet. Majd sok veszekedés és vita után vége lett. Lényegében ő hagyott el.


Több hónap, sőt inkább év telt el. Azóta is van hogy vele álmodok. Mintha traumatizált volna az eset és továbblépnem sem igazán sikerült. Én azt tapasztaltam az ilyen "megérzésnek" tűnő dolgokról hogy nem mindig igazak. Vannak, de inkább csak tippek vagy találgatások. Gondolj arra, hogy mennyi olyan megérzésed volt vele kapcsolatban, ami hibásnak bizonyult. Volt ilyen? Mindenesetre az elég furcsa hogy eltalálod az eljegyzést meg a nagypapája halálát. Nekem rossz előrézeteim szoktak lenni, de más témában. Volt, hogy bejött, volt hogy nem.


Azóta már minden kapcsolat megszakadt köztünk, mintha teljesen idegenek lennénk. Mégis gondjaim vannak... Fogalmam sincs neki milyen. Néha kíváncsi vagyok rá, hogy ő érez-e valamit vagy boldog így. Ha ő már elfelejtett engem akkor én jó nagy marha vagyok.

2016. dec. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!