Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés

Barátommal lassan 2 éve vagyunk együtt, de ez a probléma elég régóta fennáll.

Az a helyzet, hogy volt 1x 2x, amikor elmentünk esetleg moziba, vagy esküvőre, akkor észrevettem,hogy oda oda néz a nők fenekére. Pl a menyasszony csipke ruháját tetőtöl talpig megnézte, és amikor megjegyeztem neki, hogy ezt azért nem kéne, annyit mondott, hogy nem a nőt nézte,csak nem látott még menyecske ruhát...

Volt egy eset is, amikor ültünk egy pizzériában, velem ült szemben barátom és amikor hátranéztem pont láttam, hogy egy csaj sétál kifele, és amikor előre fordultam láttam, hogy megnézi.. és amikor felhoztam neki, akkor azt mondta, hogy "azt nézzem mi van nála, meg direkt azt nézed merre nézek a szememmel??..De nem néztem"


És ez elég rosszul esett, hogy még úgy,hogy vele szemben ülök is megnézi....


Na mindegy ezzel általánosságban nincs baj, mert tudom, hogy úgy is megnézi a nőket minden pasi, de miért akkor, amikor én is ott vagyok?

Nem bírja ki? Vagy pl szalagavatón voltunk, voltak osztálytáncok, a fiuk tánca szinte nem érdekelte annyira, de amikor csajok rázták magukat, azt nézte..


Alapvetően nincs gond a kapcsolatunkban, érzem hogy szeret,mindig dicsér, bókol, ha már reggel kimászok mellőle és kócos vagyok smink nélkül, akkor is elmondja, hogy mennyire szeret és hogy szerinte gyönyörű vagyok és a legszebb számára.


De amikor felhozom neki, hogy legalább akkor ne nézze a nőket, amikor ott vagyok, akkor annyi a reakció, hogy "nem nézem a nőket, de akkor ne nézzek semerre, vagy vegyek fel szemellenzőt? Miért nézném őket.."


De én meg nem vagyok vak..


Magammal nincs bajom, csinosan öltözködöm, szerintem nem vagyok csúnya sem, tehát önbizalomhiányos sem vagYok.


Már mondta, hogy ha el is megyünk valahova, állandóan azt érzi, hogy figyelem merre néz és ez zavarja...


De hiába mondom neki,hogy ha nem viselkedne így nem problémáznék.



Mit lehet ezzel kezdeni?


Én 21 L ő 23 F


2016. dec. 10. 22:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert fiu. Bocs,de ezt vegig se olvastam...oszinte leszek:elegge untato a semmin valo ragodasod, hogy ebbol problemat csinalsz. Ha kerdes nelkul megjegyezne neked h "ujheztmegdugnaam", akkor akadj ki lecci. Nyugi
2016. dec. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Tényleg hosszú lett, bocs! :D


De hiába mondod, én kibírom, hogy ne nézzem végig a pasikat, ő miért nem bírja megállni...

2016. dec. 10. 22:12
 3/11 anonim ***** válasza:
Attol lehetne izgi,hogy hosszu,de ez ertelmetlen. Nezd meg te is, aztan kesz. Reflex. Nalad is. Mint egy cuko kutya vagy szep ruha...
2016. dec. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Dehát igaza van!


Mi férfiak megnézünk titeket, ez mindig is így volt, így is marad. Szeretjük a szép testetek, formátok látványát. Mert csodás teremtmény a nő.


Ez nálunk egyfajta reflex, nagy önkontroll kell hozzá, hogy ne akarjunk odapillantani hívogató formáitokra. Ez nem jelent se megcsalást, se képzelgést, egyszerűen csak egy pillantást. Ne lovagolj rajta :)


30/F

2016. dec. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy megnézitek,ez rendben is van.. én is megnézem a férfiakat, de nem úgy, hogy ő is látja...mert tudom, hogy az bántaná..
2016. dec. 10. 22:18
 6/11 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de ha egy olyan cuccban sétál el mellettünk egy nő, ami nagyon durván (és általában előnytelenül) emeli ki a fenekét, akkor még nekem is odatéved a tekintetem, pedig aztán nincsenek ferde hajlamaim. :D


Szerintem kár az összes ilyet szóvá tenned. :) Ha nagyon durván bámul, akkor persze, nem árt jelezni, hogy nem így kéne, de amiket leírtál, nekem nem tűnnek olyan ijesztően paraszt bámulásnak. Próbálj kevésbé ráfeszülni a témára, akkor nem fog feltűnni. Bután hangzik, de tényleg.

Tudod, ez olyan, mint amikor foglalkoztat valami, akkor mindenhol látod. Pl. ha gyereket akarsz, és rá vagy kattanva, akkor tuti mindenhol kismamák és terhes anyukák fognak szembejönni. Ha szerelmi bánatod van és gyűlölöd a világot, akkor meg nyáladzó párokat látsz mindenhol...

Pedig egyikből sincs több a megszokottnál, mindössze jobban feltűnik.


Erre gondolok, hogy a párod bámészkodása is sokkal feltűnőbb, ha rá vagy görcsölve és ezt lesed. :)

2016. dec. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy irja utolso,nem durva rafeledkezesek,csak odapillant.
2016. dec. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ez nagyon igaz, már lehet, hogy szegény rá se nézett senkire, én meg már AnnYira rá vagYok kattanva erre, hogy belelátom azt is, ami nincs :/ :D


De ez akkor is zavaró..


Bezzeg ha én veszek fel miniszoknyát egy komoly magassarkúval, azt persze AnnYira nem díjazza, mert akkor engem fognak bámulni...

2016. dec. 10. 22:24
 9/11 anonim ***** válasza:
Hatjah. Es akkor az o csajaik porognek hulyesegeken,pedig teged is max neznenek.
2016. dec. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, te nem szoktál merészen öltözni?

Egy kis dekoltált felső, egy rövid naci, egy miniruci vagy szoknya?

Ha naci akkor is olyan ami szétpattan a fenekeden?


Te szereted ha megnéz más pasi?


Ezek fontos kérdések

2016. dec. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!