Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a legtöbb jó nőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a legtöbb jó nőre van esélyem?

Figyelt kérdés
175 cm 70 kiló, elég jól nézek ki. Orvosi egyetemre járok, jó eredményekkel. Beszélek 3 nyelven, igyekszek kedves, figyelmes, ápolt lenni. Ezek a paraméterek mennyire kivánatosak a nőknél?

2016. dec. 10. 22:45
1 2
 1/19 Kenzo Tenma ***** válasza:
12%
Szerintem simán.
2016. dec. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Azt csak te tudod, hogy mennyire vagy kapós. Kinézetre átlag lehetsz, azt egyből senki sem látja, hogy te hol tanulsz.
2016. dec. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésfeltevés tényéből erősen arra következtetek, hogy a válasz nemleges. Egyetemista korára azért az ember be tudja lőni, hogy mennyire jók az esélyei a másik nemnél az addigi tapasztalatok alapján.

Ha valaki egy internetes fórumon kérdezi meg ezt, akkor számára van egy rossz hírem...

2016. dec. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%

2 percig csak bámultam magam elé, és csak villogott a kurzor itt a szövegboxban, mert nem tudtam hogy kezdjem el...

Ezt tényleg nem tudod magadtól? Vagy dobozban nőttél fel, és nem találkoztál még az ellenkező nemmel? Mi az, hogy a "legtöbb jó nőre"? Rájuk akarsz ülni, vagy mi bajod van?


Orvosira jársz, és 3 nyelven beszélsz, de az anyanyelveden nem tudsz fogalmazni? ÍRÁSBAN??? EGY ANONIM OLDALON???


Mintha a nők világ életükben kövér, moderálatlan, alkoholista, büdös pasikra kattantak volna... minden hülye csuklóból tudja, hogy egy "jó pasi" képét festetted elénk.

Minek erre kérdés? Így próbálsz megerősítést szerezni, vagy az elég jól nézek ki alatt azt érted, hogy csúnya vagy?


Kiakadtam... még egy óráig tudnám folytatni, nem is ismerlek, de elérted, hogy felugorjon a vérnyomásom. Mindössze 5 mondattal. Ez új rekord!


30/F

2016. dec. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod van-e esélyed a nőknél, az azt jelenti, hogy nincs.
2016. dec. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Legfeljebb akkor igen a válasz, ha 18 éves vagy, és be voltál kockulva a könyveidbe. Ha huszon x évesen ezt a kérdést fel kell tenned, akkor valamelyik (vagy több) paraméter a leírásből biztosan nem igaz.

Sőt, lehet hogy a kérdés is kamu.

2016. dec. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Van esélyed. Csak kár, hogy nem tudsz vele kezdeni semmit...
2016. dec. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én pl orvossal soha nem kezdenék, és ilyen nagyképű paraszttal sem...
2016. dec. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
*igyekszem*
2016. dec. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Az kit érdekel, hogy te milyen egyetemre jársz,meg milyen nyelveket beszélsz?? Ha.mellette baromi ronda vagy!
2016. dec. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!