Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ötlet lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet lenne?

Figyelt kérdés
szakítottam a barátnömmel de ugyanugy beszélgetünk minden nap meg eljön hozzám nincs senkije ma elhivom filmezni meg tanitom gitározni.lesmároljam?én még nagyon szeretem.ö szakitottt velem de nem mondott semi olyant hogy vki miatt pedig kérdeztem töle.holnap még szexelünk is eggyet.de azt érzelmek nélkül de én szeretem.ö mit érez azt nem tudom.
2010. máj. 2. 08:32
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
ez a lány a mindenem
2010. máj. 2. 12:00
 12/15 anonim ***** válasza:
drukkolok :) kapd le :D
2010. máj. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
kösz csak kicsit bizonytalan vagyok
2010. máj. 2. 15:53
 14/15 anonim ***** válasza:
megértelek, de gondojj arra egyfolytában hogy ha engedte puszilgatni magát akkor szerinted a csókot visszautasítaná??
2010. máj. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
most is találkoztunk holnap jön és ma még közelebb engedett remélem történik vmi jó is jövö héten nem megy suliba azt mondta reggel 7re már menyek fel
2010. máj. 2. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!