Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem mit akarhat ez a srác?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem mit akarhat ez a srác?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, a srác, aki tetszik 28 éves.

Egy munkahelyen ismertem meg, mint diákmunkás. Rengeteg a közös bennünk, de egy bizonyos szinttől nem lép a sárc tovább.

Néha eljárkálunk ide-oda, meghív pizzázni. Már vallottam is neki, hogy el tudnék képzelni többet is, de ő határozottan elzárkózik a korkülönbségre hivatkozva.

Ettől függetlenül napi szinten hív, keres, ha nem vagyok bent ontja az smseket (naponta akár 20-30 db-ot is) + hívások.

Eközben neki volt 2 barátnője, de ha én kezdtem valakivel, bekavart mindig, elmarta beszólásokkal az illetőt, vagy telebeszélte a fejem, hogy miért érem be ennyivel?

A legutóbbi megmozdulása az volt, hogy átjött hozzám, hogy megbeszéljük, hogy a köv. programot átbeszéljük, hol találkozzunk, mikor stb, (semmi nem történt) és hirtelen megpuszilt a számon, majd megsimogatott.

Én ezt így ezekután nem tudtam hova tenni és nem reagáltam rá vissza semmit.

Aztán a program napján közölte, hogy elmegyünk még az exéért is, merthogy ő is jön velünk.

Így is volt, amiért én megharagudtam és nem szóltam hozzá.

Azóta nem beszéltünk. Mi volt ez?



2016. dec. 11. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Be akar cserkészni, ez elég nyilvánvaló, mindegy, hogy mit mond, és be is fog ahogy látom. Eléggé manipulatív faszinak tűnik a leírtak alapján és mivel te nem reagáltál semmit a szájra puszira, szépen közelít a célja felé. Ezek tesztek.

Olyan nincs, hogy nem akar tőled semmit de mindig körülötted ólálkodik, meg keresztbe tesz nyíltan ha valaki ismerkedne veled. Mind eközben nőkkel veszi körül magát, illetve sanszos, hogy párhuzamos kapcsolatokat tart fenn egyszerre. Vigyázz vele!

2016. dec. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%

Ez kérlek egy érzelmileg éretlen csóka aki maga sem tudja mit akar. Fiatal vagy, mondd meg neki, hogy ha kitalálta mit akar közölje de ne rabolja az időd. Mert ezzel a csiki-csukival eltelhetnek évek is te (vagy ő)meg elhajtod/ja a lehetséges társakat. Téged cicám ez a fiú talomban tart. Ha nem lesz más majd elővesz és előadja a hős szerelmest.

20L

2016. dec. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak dugni akar.. egy szarkevero gyökér, rövid úton szabadulj meg tőle! :)
2016. dec. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!