Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szinglik, illetve azok akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinglik, illetve azok akiknek csak alakul a kapcsolat, merre újéveztek?

Figyelt kérdés

2016. dec. 11. 17:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Mivel próbaidős vagyok új munkahelyen, és próbaidő alatt nem mehetek szabadságra, és az év utolsó és a következő év első napja pont hétvége, azaz szombat-vasárnap, így én kihasználom pihenésre és nem tervezek sehova menni. Előtte pénteken és utána hétfőn is dolgozni fogok.
2016. dec. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%
Otthon, magányosan, a szüleimmel....
2016. dec. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Otthon, azokkal akiket szeretek. Mehetnék barátokhoz is, de nem akarom az új évet fake érzésekkel meg barátokkal kezdeni.

17L

2016. dec. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
36%
Nem tulajdonítok jelentőséget az újévnek, azon a napon se történik semmi másképp, mint a többi napon, nem tervezek semmi programot, majd amihez épp kedvem lesz aznap, azt fogom csinálni.
2016. dec. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, különösebben nem érdekel. Engem több helyre is szoktak hívni partyzni, de nem vagyok egy bulizós típus, meg nem szeretem az ilyen "kötelező" ünnepeket, persze nem feltétlen zárkózom el. Minden a pillanatnyi hangulatomtól függ, ha olyan kedvem van, akkor elmegyek barátokkal és az egész éjjelt végigbulizom, ha meg amolyan,akkor simán lefekszem este 10-kor és átalszom az egészet:D, nem tulajdonítok nagy jelentőséget neki.
2016. dec. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem én sehova nem megyek idén..
2016. dec. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Barátokkal leszek, de szívesen lennék otthon is a családommal:) Amúgy amikor volt párom, akkor se együtt szilvesztereztünk, nem úgy jött ki:D
2016. dec. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%

A vidéki szülővárosomból a gimnáziumi jó barátaimmal az ország különböző városaiba rajzottunk szét egyetemre (Szeged, Budapest, Eger, Miskolc, stb). Mai napig ők a legjobb barátaim így 5-6-an és heti szinten Skype-olunk és ha havonta hazamegyek, mindig találkozunk.

Szilveszterre meghívtam őket az albérletbe ahol lakom, ahol a kétszobás lakásban leszünk négyen majd és nem csak egy, hanem két éjszakát, 30-31 és 31-1 éjszakáin is.


24/F, szingli (fél éve nem szexeltem és 1,5 éve nem volt kapcsolatom)

2016. dec. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A húgommal és a sógorommal töltöm.
2016. dec. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Apumékhoz megyek ki. Eszünk, iszunk, dumálunk.. Nem szeretem a nagy bulikat. Ellenben apukámékkal lenni nagyon, csak nem sűrűn tudom megtenni. :)
2016. dec. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!