Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy ez rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy ez rosszul esik? A barátomnak tetszhet az a lány, vagy csak én reagálom ezt túl?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Régóta nem szimpatikus valami. A barátommal 1 éve vagyunk együtt, és minden oké köztünk de már kezdek önmagamban elbizonytalanodni, hogy valóban én meg így jó vagyok e. Nem szeretném azt hogy kikacsingatna a kapcsolatból. Szexuális téren is mindent megadok, igyekszek szexi lenni, gondoskodó bnő vagyok igyekszek csinos lenni neki mindig, de belefáradok abba hogy nekem azon kelljen kattogni hogy vajon más is tetszik e neki. Ami tudom normális, h a fiúknak meg megtetszenek lányok, meg a szép látványra nem mondják h nem jó. Az a lényeg hogx van egy csaj X, akit egy jó 3 hónapja ismertek meg a bartátomék pontosabban egy kocsmázáson, és y haverja aki szingli ráhajtott erre a csajra, a csaj meg húzta az agyát. Nos ez a csaj egy tök szép lány, nem rbancosan öltözik viszont a viselkedése a kihívó. Tipikusan olyan hogy vadidegenekkel lepacsizik, teszi a fejét, h mekkora laza, meg már én is találkoztam vele, velem is egyből de azt közölte h neki nincsenek csaj barátai ő a fiúkkal barátkozik, legjobb barátja is fiú emrt velük jobban megérteti magát. Meg h ő nem szeretne most kapcsolatot blablabla, mert "összetörte valaki a szívét", de közbe Y havernek húzta a fejét, bele ülögetett az ölébe meg úgy tette magát. Nem tudom hogy mondjam ezt el, de nyilván ezv tetszik a fiúknak, hogy feltűnősködik, meg beleülöget az ülökbe (barátoméba nem), meg erőszakosan itatott mindenkit piával, meg az hogy ő fiúkkal milyen jól kijön tök laza velük, gondolom h ez a pasiknak bejön de ez nekem nem volt szimpi. Pláne h a barátom előtt mondta h képzeljem el milyen jó lehet 3masba csinálni. Na az már kész volt. És hogyne tetszene egy ilyen gondolat mind3en pasinak,? Még a barátomnak is? És utána csomó társasági esemányrte hívták a csajt, érdekes módon, a csajnak a társaságból egy csaj se az ismerőse csak a barátomék és vmilyen szinten azt érzem h nem csak y havernak de a barátomnak is tette a fejét, és mivel szép lány és a barátom szerint kvajó arc, én azt érzem tetszik neki én meg kezdem nagyon szarul érezni magam. Nem csak ez.. barátom is idén kezdte az egyetemet meg én is, erre a csaj meg az évfolyamtársa.. fiús suliba jár. Meg a csaj kirakott egy új profilképet amin nagyon szép tényleg elismerem, irigy lettem és persze a barátom belájkolta. Én meg kitettem múltkor magamról egy képet (tök ritkán teszek ki) és nem lájkolta be. Jó nem a lájkok számitanak de vhol ez tök szarul esik.És nem tudom h kérdezzek e rá mert tuti balhé lenne, meg én lennék nevetséges h féltékenykedek. Csak nemtomh van e alapja mert a barátomnak több csaj haverja is van csak nemtom lehet h neki is tetszett h a csaj ilyen "elérhetetlenné" teszi magát miközben játsza a fejét..

Jogosan esik ez rosszul, vagy szerintetek?

19L


2016. dec. 12. 10:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
70%
Rendes,kedves,szerethető lánynak tűnsz.Nem ilyen pasit érdemelsz szerintem.
2016. dec. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az ilyen lányokat el akarom vinni egy kedves, csak lány közösségbe, hogy megtudja, hogy igazából nem a férfiak véleménye számít.

Egyébként volt már hasonlóhoz szerencsém, a barátom szimplán megmondta neki, hogy nem szeretne vele tovább lógni.

2016. dec. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!