Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért nem szeret aposom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem szeret aposom?

Figyelt kérdés

annyira de annyira elegem van pàrom apukàjàbol ...komolyan egy p@r@szt

A problémàm az az lenne hogy kedves apuka szid engem amibe tud belém köt én vagyok az apàca ruhàs ribi aki csak gyereket akar azt le lép a pénzért csajszi ...kedves apuka szerint .

Most komolyan mért kell ilyen véleményt mondani rolam ???????

Meg egyàlltalàn fikàznia?

Mosok.főzők pàromra szeretem tisztelem ..mégis mi màst csinàljak ?????

hogy ne pàrom exe hibàit szivjam meg én .??.mert ugyanis pàrom nagyon jòl keres kedves kis exe meg csak a pénze miatt volt vele ...de én nem !!!!

Szegénységbe gazdagsàgba ....!!!!!!

Én ezen az elven élek .


Van egy fiam akivel el fogadott a pàrom csak az apja nem .

Fiam 3 éves ...

És most vagyok terhes a közös lànyunkal ...ha ezt pàrom csalàdja meg tudja nagy balhé lesz :(

Pàrom meg olyan kis nyuszi ...vagy hogy is mondjam ...az apja a kiràly a szent mindenki "tiszteli " ..de ha egy ...%%%%........akkor hova a tisztelet ? ?????

Mikor nyilta le "k...z " nyiltan .

És talàlkozott velem 3x .

Probàlkoztam esetleges talàlkozàssal még réggebben igyon meg velem egy kàvét vagy valamit ...de azon kivűl hogy el mondta a kicsi fiàt csak ki hasznàlom semmi nem történt .

Végre én is dolgozok igy "nincs " ki hasznàlva a fiacskàja ....de akkor mért nem làtja ...



Plussz mivel az öreg fater ..50 fölötti régi vàgàsú veréssel nevelő apuka ...pàrombol is ki őlte màr gyerekként a szeretetet ...ezt pàrom is tudja be is vallotta ...hogy amióta velem van sokat javult ..végre ki tudja mondani az érzéseit ...


De ami zavart hogy pàrom ugy akarja nevelni a nagy "fiunkat" (fiamat) mint a sajàt apja veréssel paraszt hideg embert akar csinàlni belőle ....

És tegnap csúnya dolgot mondtam pàromnak ....ne legyél màr olyan mint apàd ' szeresd màr a gyereket ne csak ordits """"

Szerintetek nagyon bunkó voltam ? Nincs igazam ?

Ennyire rossz ember lennék ?



2016. dec. 13. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem voltàl bunko, jogos az elvàràs, hogy ne veréssel nevelje a gyereket. Sajàtjàt se, nemhogy a màsét. Viszont az is igaz, hogy orditàssal, durva beolvasàssal jot még nem nagyon lehetett produkàlni. Ez nem csak a gyereknevelésre érvényes, de a Te - pàroddal valo kommunikàciora is. Turelmesnek, DE hatàrozottnak kell lenni. Apukàt elkerulni, amennyiben lehet, a pàroddal meg nyugodt korulmények kozott elbeszélgetni. A legnehezebb elérni, hogy egy ilyen ember komolyan vegyen és tiszteletben tartson. Ha nem fog menni, el kell kerulni. Kulonben egész életedre ki fog hatni és a visszaélések àldozata leszel. Nem emberhez mélto.
2016. dec. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem 1 éves a közös lányunk de anyósom még mindig utál, 4 éve vagyok a jelenlegi párommal. Egyikünknek sem volt még semmilyen kapcsolata, mégis egy "rossz örömlány" vagyok aki mindenkivel összefekszik. Én úgy hiszem, vannak olyan "szülők" akik azt hiszik hogy a gyerekük majd azzal fogja leélni az életét akit ŐK választanak neki. Az ilyenek nem tisztelik gyerekeik döntését, ami később mégrosszabbá fajulhat, ha az illető középkorúan is magányos marad szülei miatt. Anyósom soha nem fog szeretni, de semmi gond hisz nem ő kell hogy szeressen, nem ő lényeg a kapcsolatunkban. Ha nem muszáj, nem hozzuk szóba és ennyi. KB 2 éve nem jártam nála, nem láttam, nem tudom hol van vagy mit csinál. És tudod mit? SOKKAL JOBB! :)
2016. dec. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok .

Köszönöm szèpen a vàlaszokat !!!

1 .vàlaszoló ...

Köszönöm .igen az agresszîv viselkedés nem vezet jóhoz .

Sajnos minden nap szerepel apuka az életünkbe ...hivogatja pàromat ..többnyire azért hogy hagyjon el ..vagy csak össze akar minket ugrasztani valami szarsàggal

2016. dec. 17. 11:04
 4/4 A kérdező kommentje:

2es vàlaszoló .

Neked is köszönöm .

Nagyon sajnàlom hogy ilyen az anyósod ...

:(

2016. dec. 17. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!