Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, miért nem lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, miért nem lehet elfogadni, ha valaki egyszerűen nem akar tőletek semmit?

Figyelt kérdés

Világ életemben nehéz volt elutasítani a pasikat, a legtöbb nem értett az egyszeri, tisztességes NEM-ből.


Folyamatosan a miérteket kérdezgették. Volt amelyiknek megmondtam, hogy nem tetszik külsőre, nem tetszik az alkata (kövér volt nagyon), erre még jobban elkezdett nyomulni, mert hogy a nők nem vizuálisak és majd ő kompenzál, jól kielégít.

Volt amelyik rettenetesen buta volt, írástudatlan szakmunkás, őt legalább 20x kellett elutasítanom.

Olyan is volt, akivel sokat beszélgettem, de olyan szinten problémás és depressziós volt, hogy képtelen lettem volna vele boldogan együtt élni, ő lehordott mindennek, hogy nem mentettem meg.

És ez csak 3 példa.


Jelenleg kapcsolatban élek, és a legtöbb abból sem ért, ha megmondom, hogy van barátom. Volt olyan, aki azt mondta, hogy csak barátkozni akar. Kérdezgetett a barátomról, hogy tetszik-e nekem, jó-e az ágyban, mit tanul/dolgozik, és amikor válaszoltam ezekre, akkor egyszerűen elmondott minden lotyónak, és, hogy reméli, meg leszek csalva. :D


Miért van ennyi ilyen srác?

Nagyon nagy tiszteletem azoknak, akik nem ilyenek!


2016. dec. 14. 20:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%
25 éves létedre,elég gyerekesen gondolkodsz már ne haragudj...
2016. dec. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%
aki meg elsőre megérti, az "biztos nem is érdekeltem igazából, nem érdemel meg engem"...
2016. dec. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Gyerekes, ha a nem az nemet jelent? :) Ez jó.
2016. dec. 14. 20:49
 14/22 anonim ***** válasza:
85%

"

A bocs van barátom pedig annyira sablonos szöveg hogy nem lehet eldönteni van-e valóságalapja "


Nem mindegy, hogy van-e? nem tudod levonni belőle a lényeget, hogy nem akar veled semmit? ha annyira nem jössz be neki, hogy hazudik is miatta, mégis mire számítasz?

2016. dec. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
18%
Akkor gondolkozzunk kicsit logikusan! Ha a "nem" tényleg mindig nemet jelentene, valószínűleg nem tepernének annyira a férfiak. Feltehetően vannak hölgyek, akik meggondolják magukat. Miért vannak pofátlan férfiak, akiknek a második mondata a "Dugunk?". Azért mert mondjuk 10-ből 1-szer bejön a módszer. 9 nő megsértődött, 1-et megdugott. Megéri.
2016. dec. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Egyetértek azzal, amit a #16 írt, ráadásul még vannak, akik direkt megjátsszák a nehezen kapható nőt.
2016. dec. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
*azzal amit a #15 írt:D
2016. dec. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%

#14 nem magamról írtam te kis szerencsétlen agyhalott

Tanulj már meg olvasni b#romarc

2016. dec. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Akkor miért vagy ilyen kis indulatos? :)
2016. dec. 14. 21:09
 20/22 anonim ***** válasza:

Talán azért mert a szavaim ki vannak forgatva?

Világosan leírtam az álláspomtomat hogy én tudomásul veszem a nemleges választ viszont az hogy leírtam pár dolgot ami általánosan igaz még nem rám vonatkozik

2016. dec. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!