Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, miért nem lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, miért nem lehet elfogadni, ha valaki egyszerűen nem akar tőletek semmit?

Figyelt kérdés

Világ életemben nehéz volt elutasítani a pasikat, a legtöbb nem értett az egyszeri, tisztességes NEM-ből.


Folyamatosan a miérteket kérdezgették. Volt amelyiknek megmondtam, hogy nem tetszik külsőre, nem tetszik az alkata (kövér volt nagyon), erre még jobban elkezdett nyomulni, mert hogy a nők nem vizuálisak és majd ő kompenzál, jól kielégít.

Volt amelyik rettenetesen buta volt, írástudatlan szakmunkás, őt legalább 20x kellett elutasítanom.

Olyan is volt, akivel sokat beszélgettem, de olyan szinten problémás és depressziós volt, hogy képtelen lettem volna vele boldogan együtt élni, ő lehordott mindennek, hogy nem mentettem meg.

És ez csak 3 példa.


Jelenleg kapcsolatban élek, és a legtöbb abból sem ért, ha megmondom, hogy van barátom. Volt olyan, aki azt mondta, hogy csak barátkozni akar. Kérdezgetett a barátomról, hogy tetszik-e nekem, jó-e az ágyban, mit tanul/dolgozik, és amikor válaszoltam ezekre, akkor egyszerűen elmondott minden lotyónak, és, hogy reméli, meg leszek csalva. :D


Miért van ennyi ilyen srác?

Nagyon nagy tiszteletem azoknak, akik nem ilyenek!


2016. dec. 14. 20:17
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Köszönöm, hogy tisztelsz. De miért nem jársz velem? Csak szívatlak. :D Nem tudom, de több lány is mesélte már, hogy tényleg gáz van némelyikükkel, nem értenek a nemből. De van ám ilyen lányban is, én is jártam már így, nem értette meg a dolgot.
2016. dec. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de ebből nekem is elegem van, már ott tartok, hogy egész egyszerűen levegőnek nézem a férfiakat a régi haverjaim kivételével, mert még SOHA nem volt olyan, aki megértette volna a nemet, és ez konkrétan ijesztő szerintem. Volt, aki megjelent a ház előtt részegen üvöltözni, volt, aki mindenáron használt tangát akart tőlem venni, volt, aki mindenáron erőltetni akarta, hogy de nézzünk együtt Forma1-es futamot, majd akkor jól fogom érezni magam, és összejöhetünk (első beszélgetésünk alkalmával elmondtam neki, hogy fegyverrel se lehetne kényszeríteni, hogy f1-et nézzek, olyan szinten untat), volt, aki egész konkrétan meg akart erőszakolni, szerencsére megúsztam annyival, hogy "csak" taperolt és csókolgatott, meg leszedte a pólóm.

Eljutottam oda, hogy fölösleges is nemet mondani, mert úgyse értik meg, azt meg nem szeretném megkockáztatni, hogy mégegyszer belefussak egy ilyen állatba.

NEM úgy értem, hogy minden pasi bunkó. Abszolút nem. Tudom, hogy vannak normálisak, a párom is az. Viszont biztosra megyek, és ha valaki élőben szólít le, akkor meg se hallom, neten meg nem válaszolok neki (különben se társkereső a facebook), ha meg nagyon írogat, akkor letiltom. Minek fussunk fölösleges köröket a magyarázgatással? Szerintem így épp elég egyértelmű, és nem húzzuk egymás idejét.

Őszintén szoktam sajnálni, ha megbántom valaki lelkét, de annyi rossz tapasztalatom van, nem merek máshogy viselkedni.

2016. dec. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!