Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mondja el?

Figyelt kérdés

Sziasztok, mit gondoltok miért nem mond el ilyen dolgokat? Ti hogyan reagálnátok?


Ma a párom anyukájától kellet megtudnom, hogy karácsonykor mennek ki külföldre a párom tesójához.


Párom azt mondta, el akarta mondani, de úgy volt vele hogy egyenlőre felesleges mert úgy sem biztos... Anyukája szerint meg biztos hogy mennek...


Múltkor mentek 3-an wellnessezni. A párom, tesója és az anyukája... Ezt is az utolsó pillanatban tudtam meg. Egy nappal előtte, hogy mennek 2-3 napra.


Néha mikor munkalehetőséget kap azt sem mondja el...


Szerintetek ez normális?


Én mindent elmondok, nagyon ritkán fordul elő, hogy haverokkal elmegyek párórára amiről neki nem szoktam szólni. De tényleg csak ennyi...



2016. dec. 14. 20:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Konfliktuskerülő. Ha ez neked rosszul esik, és nem lesz változás, búcsúzz el tőle.
2016. dec. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nagyon szokatlan és érthetetlen, hogy ilyen dolgokról nem akar beszámolni... Beszéltetek ezekről, hogy mi az indoka? Nem lehet, hogy attól fél, hogy megsértődsz, hogy téged nem hívtak, és ezért nem mondja? Más okot nem tudok elképzelni. Mondjuk a munkalehetőséget ez nem magyarázza.
2016. dec. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Persze hogy sz*rul esik... Kisebb dolgokat elmondja, de ha ilyenről van szó nem...


Nem arról van szó hogy minden lépéséről számoljon be vagy valami... De azért, egy ilyet elmondhatott volna...

2016. dec. 14. 20:34
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem igazán beszéltünk még erről... Néha, talán így szóban volt, hogy mondtam neki hogy jó lenne ha máskor mondanád. Úgy gondoltam, akkor hogy csak egyszeri alkalom volt, biztos hogy máskor majd elmondja. De úgy látszik hogy mégse. Nem sértődnék meg rajta. Hiszen töltsék együtt a karácsonyt. Nekem az esik rosszul hogy nem mondta.
2016. dec. 14. 20:37
 5/11 A kérdező kommentje:
Mikkor rákérdeztem nála, azt mondta hogy nem biztos hogy mennek és azért nem mondta.
2016. dec. 14. 20:39
 6/11 A kérdező kommentje:
azért nem mondtam el,mert nem is megyünk el ,megint kiirni ilyen hulyeséget,mas biztos tudja igaz
2016. dec. 14. 21:07
 7/11 A kérdező kommentje:
tesommal csak beszéltünk erröl nem is biztos addig amig nem mondja minek mondjam ami nem biztos
2016. dec. 14. 21:09
 8/11 A kérdező kommentje:
te sem mondasz el semmit különben is te sem viszed tulzasba ha jönnek tetkozni vagy valami nem mondod el mert nem biztos hogy össze jön
2016. dec. 14. 21:10
 9/11 A kérdező kommentje:
én mindent elmondok,neki szóról szóra,nincs titkolni valóm,van hogy a joci sem mondja el,söt nélkülem megy el mással pl kocsmaba és utolag tudom meg
2016. dec. 14. 21:11
 10/11 anonim ***** válasza:
55%
Hú, gyerekek, nagyon nagy gondok vannak nálatok, ha vadidegenekkel megosztva kell egy internetes oldalon üzengetnetek egymásnak... Inkább üljetek le és beszéljétek át a sérelmeket! Ez a felnőtt párkapcsolatok kategóriája, tessék érett felnőttként viselkedni!
2016. dec. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!