Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érdeklődnek irántam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érdeklődnek irántam jobban a lányok, mióta van barátnőm?

Figyelt kérdés
25 éves koromig nem volt barátnőm, nem is nagyon foglalkoztak velem a lányok. Csodával határos módon tavaly összejöttem a barátnőmmel és azóta valamiért elkezdtek irántam érdeklődni a lányok, aminek nem tudom az okát. Nem öltözök másképp, ugyanolyan a hajam is, mint eddig, nem változtam semmit (legalábbis külsőre) mióta barátnőm van. Mégis a közelmúltban 3 lány is "szemet vettett" rám. Miért lehet ez? Azelőtt meg akkor sem sikerült soha, ha én mentem oda egy lányhoz.
2016. dec. 14. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vetett rád szemet senki, csak most nem félnek tőle, hogy be fogsz náluk próbálkozni, ezért közvetlenebbek.
2016. dec. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Más a kisugárzásod, boldogabbnak, pozitívabbnak tűnsz, nem görcsölsz rá. Ezt én is megtapasztaltam már. (F)
2016. dec. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Gotland ***** válasza:
59%

Lett önbizalmad, és ezáltal más lett a kisugárzásod is.

Illetve a kifejezéseid alapján ("csodával határos módon) a barátnőd előtt, nők jelenlétében elég teszetosza, béna lehettél, ezért sem nagyon foglalkoztak veled.

Mivel most nincs tétje semminek, mert van barátnőd, így amikor nők közelében vagy, nem befeszülve állsz ott, hanem eltudsz lazulni, látják, hogy rendes srác vagy.

2016. dec. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Ó, hát ez nagyon egyszerű.


Látják, hogy van barátnőd, tehát látják, hogy van olyan lány, akinek kellesz, tehát gondolják, hogy biztos van benned valami, ezért felértékelődsz a szemükben.

2016. dec. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%

1. Ha tudják, hogy van barátnőd: Van barátnőd, valakinek kellesz, jól elvan veled, tehát van benned valami, ami kell a nőnek.


2. Ha nem tudják: Más a kisugárzásod. Több az önbizalmad, pozitívabb a gondolkodásod, kevésbé vagy görcsös nők társaságában, mert nincsen tétje stb.

2016. dec. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!