Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ráírtam az exemre, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírtam az exemre, miért reagálta ezt?

Figyelt kérdés

Kicsit filóztam, hogy tini kategóriába tegyem-e fel, de mindegy. SZóval:


Két éve, amikor végzős voltam, akkor jártam egy lánnyal. Alig egy-másfél hónapot. (nekem azért hosszúnak számított.)


Szakítottunk, pár hónap múlva beszéltünk egy kicsit érettségi körül, találkoztunk. Úgy tűnik akkor felkavartam benne valamit. Meg kavartunk kicsit. De megint lezártuk, hogy nem illünk össze. Aztán megint két-három hónap múlva beszéltünk csak chaten, semmi több. És azóta eltelt másfél év. Nem beszéltünk.

A minap volt a születésnapja és eszembe jutott (a facebook csodái). Ráírtam, hogy boldog születésnapot,aztán kicsit visszaolvastam, hogy mikor és mit beszélgettünk utoljára... Aztán teljesen elkapott a nosztalgia és a megismerkedésünk elejére pörgettem, és az eseményeket a fejemben a dátumokhoz kapcsolva végig olvastam a beszélgetésünket... Olyan jó érzés volt visszaemlékezni a végzős énemre, ami két évvel ezelőtt (még a mostaninál is nagyobb) baromságokat írkált a barátnőjének... Az egész jó volt. ÉS ezt aztán leírtam, a lánynak üzenetben a boldog születésnap dolog után. Hogy visszaolvastam a beszélgetést, és milyen jó fejek voltunk, és köszönöm azt, ami akkor volt és stb. Meg amúgy hogy van mostanság? :)


ÉS erre ma teljesen kiakadva válaszolt, hogy én őt hagyjam békén, és van kapcsolata másfél éve. Ne zargassam. Mindenki, akinek megmutatta azt, amit írtam azok szerint necces, amit írtam és gáz stb. ... és hogy miattam el lett cseszve a reggele, amikor olvasta, és hogy az egész napja szar lett miattam, és a barátja bár nem idegeskedett dolog miatt, de őt is felidegeltem, mert ő (mármint a leányzó) ideges lett tőle stb.


Én meg csak pislogtam a gép megett, hogy ilyen van? Teljesen meglepődtem a reakcióra. Írtam neki, hogy bocs, erre nem számítottam. Akkor gondolom nem akarja, hogy valaha is beszélgessünk. Majd ettől függetlenül szerintem majd írok, és érdeklődök a hogy léte felől, de akkor legyen szíves lenyugodni és nem ennyire meglepődni. Köszönöm. Jó éjt.


Miért reagálhatta ezt?


Amúgy jelenleg mindketten 20 évesek vagyunk.


Ui.: A helyzet valójában nem zavar túlságosan, hiszen azóta már két másik barátnőm volt, és ez a lány nem vált ki különösebb érzelmeket belőlem (de a nosztalgia igen) Csak GyK függő lettem, és szeretek ilyen kérdéseket feltenni.

A sztori viszont igaz. :)



2016. dec. 15. 00:23
 1/7 Szergej55 ***** válasza:
100%
Ez hülye, főleg ha másoknak is azt mutogatja, hogy te neki személyesen mit írsz. Örülj neki, hogy az idióták kiszűrik magukat megspórolva neked ezzel a fáradságot.
2016. dec. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jó ezt akkor is tudtam, hogy meg van gárgyulva, amikor szakítottunk... de azt hittem két év alatt fejlődött :D

(meg amúgy kis bájos, és jófej... csak hogy ne szidjam az exem mások előtt...)

2016. dec. 15. 00:28
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez eleg gaz, en nem vagyok joban az exemmel, nem

jol valtunk el de meg en sem reagalnek igy ha normalisan irna nekem.. Ne is foglalkozz ezzel a csajjal, nem eri meg, szerintem tulreagalta..

2016. dec. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Normális voltál, sok idő eltelt, ráírtál, miért is ne alapon, te már rég lezártad, túltetted magadat rajta. Ha jól értem, jóban váltatok el.


Az ő reakciója nem csak hogy gyerekes, de tipikusan egy valamilyen lelkisérülésben szenvedő, nem teljesen 100-as alany. Kislány. Nőnek nem nevezném, ahhoz kevés, a reakciója alapján.


"ki van akadva, hagyjam békén" -> lelki/pszichés zavar

"van kapcsolata másfél éve" -> irreleváns információ a részéről, senkit sem érdekel. Nekünk is vannak barátaink, több is :)

"azok szerint necces, amit írtam és gáz" -> Mindenki a saját magához hasonlóakat vonzza és veszi magát körül vele. Azaz ők is zavarodottak, ne csodálkozz, hogy ezt mondták neki. Nem releváns.

"miattam el lett cseszve a reggele" -> Megoldja ő azt magától is. Aki ilyen labilis/durci, annak nélküled is el vannak kakkantva a reggelei. Meg úgy az élete is.


Tipp: ne foglalkozz vele, az életbe ne keresd többet. Nevess egyet a sztorin és kész, de ne írj neki.


33F

2016. dec. 15. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű: nem akar veled még barátkozni sem.

Ezért írt így vissza.

Amit az előző írt annak meg semmi köze nincs az egészhez. Nem kell túl bonyolítani. Semmi baja nincs a lánynak. Egyzserűen csak nem hiányzol az életébe, mert van egy kapcsolata, amit valószínűleg nem akar h bekavarj neki.

Ezért reagált így.


Én sem tartottam soha egy exemmel sem a kapcsolatot és soha nem érdekelt, hogy kivel mi van utána. Mondjuk én annyit tettem volna, hogy nem ávlaszoltam volna a lány helyében... nem tudom ez talán jobb lett volna? Döntsd el, hogy jobb lett volna e, ha nem válaszol vagy ez, hogy tudod -bár ilyen stílusban- hogy többet nem kiváncsi rád.. (?)

32N

2016. dec. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg én is meglepődnék, ha egy évekkel ezelőtti exem, akivel 2-3 hónapot voltam együtt, ilyet írna. A köszöntéssel még nincs is baj, de kicsit olyan hangulatú ez, mintha újra megpróbáltad volna felmelegíteni a káposztát. Értem, hogy semmi ilyen szándékod sem volt, de én sem tudnék másra gondolni, ha ilyen üzenetet kapnék. Persze én biztosan nem reagálnék ilyen hevesen, és tuti nem mutogatnám fűnek fának, pláne nem a jelenlegi páromnak.

26L

2016. dec. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Milyen érdekes! :)


Úgy tűnik, hogy a nők abszolút megértik a leányzó viselkedését, és azt pártolják, hogy felmelegíteném a káposztát stb.


Míg a férfiak inkább azt írják, hogy a leányzó egy bolond kislány, teljesen labilis, és nem érdemes foglalkozni ezzel, csak nevessek és menjek tovább. :D


És férfiként én is az utóbbi állásponton vagyok, hogy nevetek és megyek tovább.

Amúgy szerintem ő is azt hitte, hogy fel akarom melegíteni a káposztát. (tetszik ez a kifejezés)

De nekem úgy tűnt, hogy azért reagált ilyen heves érzelmi reakcióval, mert még nincs túl rajtam (amit nem gondoltam volna). Egyébiránt én jóban vagyok az exeimmel. Van amelyikkel a múltkor egészen éjjel fél háromig beszélgettünk, és nem volt semmi probléma.

Vele még ez előtt az érzelmileg heves lány előtt jártam :) szóval még régebben...


Talán ez lenne a következő kérdés. Van olyan, aki jóban van az exeivel? Mennyire? hogyan alakult ki? Vagy ha nem, akkor miért nem?

2016. dec. 15. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!