Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Frigid vagyok? Vagy válogatós?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Frigid vagyok? Vagy válogatós? Lekéstem vmiről?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. Még nem volt barátom, nem is csókolóztam. Nem szeretném, h azt gondéjátok, h beképzelt vagyok, de ettől függetlenül lehetett vna barátom, volt, aki udvarol nekem. Vmiért mégsem jött össze egyikkel sem. És félek, h most is több ffi(már ezt kell írnom, mivel 15-32 év közöttiek)udvarolgat nekem, de egyszerűen félek, h mi lesz ha megérintenek, megfogják a kezem, csókot akarnak adni. edig higgyétel el, h semmire nem vágyom jobban, mint arra, h végre én is párt találjak. De félek, attól is félek, h mit sólnak majd ahhoz, h szűz vagyok? Ti mit gondoltok?
2011. aug. 11. 22:54
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
44%
azt, hogy falusi vagy. Tuti.
2011. aug. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Semmit. Hidd el vannak még férfiak, akik számára fontos az ereklyéd. Csak szépen ismerkedj, és ezzel ne törödj. Csak magad add, de tényleg. Csak magad miatt szeressenek, és hidd el nemsokára eljön.
2011. aug. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
A szüzesség még ebben a korban nem oan gáz a csókolózást meg nemkell tudniuk ;) :D
2011. aug. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Nem falusi vagyok, 19 éve városlakó vagyok,és mindig az is maradok... :)
2011. aug. 11. 22:57
 5/32 anonim ***** válasza:
Én 22évesen (lány) vagyok még szűz, nyugi, mindig van nagyobb hal :)
2011. aug. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy kedves "22 éves lány", de te is érzed ezeket, mint én?
2011. aug. 11. 23:04
 7/32 anonim ***** válasza:

Nem. Méghozzá azért, mert volt már tapasztalatom. (csók, petting, minden, a konkrét szexen kívül)


De a barátom előtt (mert nekem csak 1 volt/van még) én is így voltam, be voltam sz*rva, már attól is, ha mellettem ült... De ez elmúlik.

2011. aug. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
3%

Ó te szegény de sajnállak, milyen rossz neked, te aki őfelsége annyi mindenkit elutasít mert nem méltó hozzá csak egy herceg, jobb lenne ha összekapnád magad, leszállnál a magas lóról és nem aláznád a férfiakat akik még udvarolnak amíg el nem megy a maradék önbecsülésük miattad.

21f

2011. aug. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Én nem alázom őket. Et kikérem magamnak...
2011. aug. 11. 23:14
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

21f


én is sajnállak, hogy érzékelhetően nem sok sikered van a nőknél. Ne aggódj, lesz ez még így sem, addig nyugodtan add ki a dühöd a neten, az a menő!

2011. aug. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!