Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány szereti az egyéjsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány szereti az egyéjszakás kalandokat, de csak úgy nem fekszik le akárkivel, akkor lehet egy rendes, normális csaj, vagy ez azt jelenti hogy csak válogatós?

Figyelt kérdés
(a 15-17 éves korosztályra gondolok)
2010. máj. 2. 15:38
1 2
 11/13 anonim válasza:

Miért k*rváztok egyből?:ONem tudjátok a k*rva szó jelentét vagy mi? Ez a k*rva: Rosszerkölcsű, testét áruba bocsátó nő (prostituált). Nem azt mondom, hogy helyes, hogy ha valaki fűvel fával összefekszik, de nem pénzért csinálja!!Legfeljebb r*banc szót lehet rá használni, de nem k*rva!És szerintem nem külső alapján kéne ler*bancozni vagy bármilyen jelzőt mondani bárkire!


A kérdező kérdésére válaszolva az én véleményem a következő:

Szerintem mindenki megválogatja, hogy kivel fekszik le, mindenki más alapján dönt erről.És az, hogy válogatos normális!Te nem vagy válogatos ilyen téren? Valaki külső alapján ítél, valaki belső alapján, valaki az összkép alapján ez egyénfüggő!

Azért, mert valaki szereti az egyéjszakás kalandokat az nem azt jelenti, hogy minden hétvégén elmegy bulizni, jól leissza magát és minden második pasival megb*szatja magát!És azért, mert szereti az egyéjszakás kalandokat lehet normális lány!De ez neked kell kiderítened! Beszélgess vele ne csak buliba és kiderül, hogy normális lány e!:)

2010. máj. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

*jelentését

bocs félre írtam

2010. máj. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

előző: igen tisztában vagyok a jelentéssel, csak nem figyeltem rá oda, amikor kiírtam a kérdést...igen, az én hibám volt, én kérek elnézést...


amúgy meg szerintem tök normálisnak tűnik, csakhát én nem vagyok jó emberismerő, ezért kérdeztem rá itt

a válogatósság meg jogos (:

2010. máj. 4. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!