Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeret már?

Figyelt kérdés
Eddig minden nap irta, hogy szeret, mondta, én is mondtam. Ma teljesen más volt, magába zárkózott. Nem mondta mi a baj, csak annyit szedtem ki belőle mi nem. Azt sem mondta nap végére, hogy szeret.. Eddig elmondta a baját, mostmár azt sem. Mit csináljak? Nem irtam neki azt sem, hogy szeretem mert van egy rossz előérzetem.
2016. dec. 15. 21:18
 1/4 anonim válasza:
Lehet csak rossz napja van, nem kell mindent túlkomplikálni.
2016. dec. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, elég rossz napja van de az okot nem mondta el. Csak sejtem mik lehetnek azok. Tehetetlen vagyok. De sose hagyja ki azt, hogy szeret.
2016. dec. 15. 21:31
 3/4 Szergej55 ***** válasza:
Nálatok a szeretlek kifejezés elég rendesen devalválódik, hallod-e.
2016. dec. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egyelőre nem kerítenék nagy feneket ennek.
2016. dec. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!