Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire normális dolog az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális dolog az, ha 1,5 év után a barátod nem köszönt fel a szülinapodon?

Figyelt kérdés
Most volt a szülinapom, amit úgy volt, hogy este a barátommal fogok tölteni. De úgy alakult, hogy egyedül töltöttem, mert nem érezte jól magát (mivel iszonyat másnapos volt....) Ezek után vártam, hogy legalább felhívjon és felköszöntsön, de azt ugyan várhattam. Másnap találkoztunk és órákon át vártam, hogy na, majd most talán kinyögi, hogy boldog szülinapot és legalább egy rohadt csokit odanyom vagy valamit, de nem történt meg. Ezek után, talán érthető okokból, eléggé csalódott voltam, főleg, hogy én megadtam a módját az ő szülinapjának....tortát csináltam, pénzt és időd nem sajnálva egy elég klassz ajándékot hoztam össze neki. És cserébe én a nagy büdös semmit érdemlem? Nincsenek magas elvárásaim, na dehogy egy boldogszülinapotot se tudott kinyögni, az igazán kiverte a biztosítékot. (A tavalyi se volt semmi, de nem hittem volna, hogy überelni tudja… és de.) Közöltem vele is, hogy ez mennyire rosszul esett és de hát ő mondta. Megírta chaten? Jézusom… Ennyi együtt töltött idő után, azt hittem ennél azért többet érdemlek. Ajándékot persze azóta se kaptam és nem is fogok, de van egy érzésem, hogy többet ő se tőlem… :’D

2016. dec. 16. 03:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ha nem szólsz neki masokor és mással is meg csinálja. ;( mert tudja hogy megteheti, úgysem szólsz, te köszöntötted, gondolsz rá mindig?

Elég bunkosag!!:( nem érdemel meg téged, sajnos. :(

Én minden ilyen alkalmat /szül/ legyen szó vagy mondta, akar egy érzés pl ölelés, ki kell használni mert az élet nagyon rivid. Sajnos egyszer élünk. :( beszélj vele ha szereted meg. :)

2016. dec. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Az hogy máskor mással mit csinál azt nem tudom, csak azt hogy velem most mi van. Lehet az előző barátnőit elhalmozta ajándékokkal, csak nekem nem jár ki ez a kiváltság. Nem tudom, de nem is akarom inkább. Épp elég volt amit eddig hallottam...Mindenesetre jeleztem neki, hogy ez így nem annyira okés. Sajnos ahogy egyre többet gondolkodom a kapcsolatunkon, be kell látnom, hogy ő iszonyúan önző én meg hajlamos vagyok a mártírkodásra... Nem tudom, hogy így jövője mennyire lehet egy kapcsolatnak, de ez úgyis ki fog derülni rövidesen.
2016. dec. 18. 01:03
 13/13 anonim ***** válasza:
Igen, a nők így működnek. Felköszöntés, mindenek előtt. Ez meg van, azt is simán elnézik, ha csalják őket. A szülinap, az szent és sérthetetlen.
2016. dec. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!