Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Karácsonyra műköröm? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karácsonyra műköröm? Vagy inkább valami extrémebb ajándék?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt a barátnőmmel, 10 hónapja együtt is élünk. Karácsonyra nem nagyon van ötletem.

Nem akarok nagy költséget.

Mindig is szeretett volna valami műkörmöt vagy ilyesmit, manikűröshöz menni, de sajnálta rá a pénz.

Arra gondoltam előjegyeztetem valahova, és az lenne az ajándékom, és persze azt csinálna vele a manikűrös, amit ő kérne.

A másik ötletem a sétarapülés.

Ezt nyilván közös program lenne, így magamnak is egy "ajándék", hiszen két jegyet vennék, és egy rövid körrepülés szegeden.

sajna más ötletem eddig nincs, ékszert nem szeretnék, ruhát sem, plüss meg iylenek is van egy csomó már.



2016. dec. 16. 07:37
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

jahh, pont ezen agyaltam hogy nem akarok valami haszontalant venni. pl a köröm az hetekig ha látja tudja h tőlem kapta.

A repülést sem zártam még ki, óvatosan rákérdezek...

a bécsi vásárba voltunk :) pont 2 hete szombaton.

Az nem igazán ajándék volt, bár én szerveztem, de közös pénzből mentünk. Nem volt rossz élmény, de nagyon sokan voltak sajna :(

2016. dec. 16. 10:57
 12/14 anonim ***** válasza:

"Mukorom ne legyen,mert ott belecsiszolnak a korombe ,ami faj mukorom nelkul"

Borzasztó, hogy a sok kontár körmös miatt nem mernek sokan elmenni. NEM SZABAD FÁJNIA semminek, amit csinál. Ha fáj, azonnal ott kell hagyni.


Kérdező:

A műköröm egy állandó kiadás, ha fel van rakva, 3-4 hetente legalább kell visszajárni. Szóval vagy fizeted neki jó sokáig minden alkalommal, vagy 1-szer felrakni nincs értelme. Mondjuk a géllakk nem lenne rossz ötlet, ha nem akarja újracsináltatni, akkor 5 perc alatt leszedik neki bárhol, ha meg folytatni akarja, akkor is bőven olcsóbb.


A repülés meg tök jó ötlet, én élvezném, pedig én is visszahúzódó vagyok, nem tudom, mi köze a kettőnek egymáshoz :D

2016. dec. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Most abból kiindulva, hogy én is fel tudnék sorolni legalább 8 dolgot, aminek örülnék, meg hasznos is lenne, szerintem csak egy kis odafigyeléssel több ötlet is eszedbe juthatna.


Mondjuk én már két hete kesergek nagyon látványosan, hogy nincs fürdőköpenyem, pedig milyen jó lenne ilyen hidegben. :)

Ilyenkor sok nő ejt el megjegyzéseket, hogy mit szeretne.

A gyerekeimmel pl. elmegyek a városba, és csak figyelni kell, melyik kirakat előtt állnak sokáig, meg ők is tudják ám mondani nagy csillogó szemekkel (kicsit se célzatosan), hogy "odanézz, milyen szép .... van a kirakatban!"


Menjetek el sétálni, mondd azt, hogy anyudnak keresel valamit, aztán figyelj, hogy mit forgat a kezében a legtovább, meg hová akar bemenni "nézelődni".

2016. dec. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én is egy gél lakkot javaslok.Kb 2 ezer forint és otthon is le tudja magának oldani,ha megunta.

Ha bejön neki a gél lakk(úgyis mondja majd) akkor meg legközelebbi alkalomkor egy gél lakk szettel meglepni.

Emellé szerintem mehet a repülés vagy más ajándék.

Én első alkalommal körmösnél ugyanígy karácsonykor kaptam,kifizették nekem.Örültem neki,de azóta itthon csinálom,úgy olcsóbban kijövök.Szóval jó ötlet lehet,hogy kipróbálja.

2016. dec. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!