Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye most már túllépett?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye most már túllépett?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel egy társaságba járunk, eleinte nagyon jóban voltunk, majd elkezdett udvarolni, de nekem nem jött be mint pasi .Megmondtam korrekten ,h nem lehet köztünk semmi. Akkor kitalálta hogy legyünk barátok ,de engem zavart, mert láttam rajta, hogy szeretne többet és nem akartam hitegetni vagy biztatni. Rossz érzés volt, hogy ő annak ellenére is kedvel, hogy én nem érzek úgy iránta. Kellemetlen volt. Végül megértette és leszállt rólam. Azóta nem kifejezetten keresi a társaságom, csak ritkán beszélünk. Mindenkivel nagyon jóban van a társaságból, egyedül velem tart egyfajta távolságot.
2016. dec. 16. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor még nem.
2016. dec. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez egy nehéz kérdés. Lehet, hogy a fiúnak te voltál az első komolyabb szerelme, és az első marad meg mindig a legerősebben.

Két lehetősége van, hogy elfelejtsen:

- Nem jár többet abba a társaságba, és más valakivel kezd el ismerkedni.

- Ha oda is jár, akkor kerül téged


Elfelejteni nem fog, mert mélyen érint-heti/-hette őt a jelenléted. De mivel elutasítottad, ezért az mindvégig (vagy nagyon hosszú ideig) egy negatív érzetként jelenik meg nála.


De amúgy mit várnál? Hogy majd minden további nélkül megint elkezdődhet valami beszélgetés? Az ő érdekében inkább ne is kezdeményezz, mert szegény még úgy programozza be ezt magának, hogy mégis kellesz neki. Amúgy sajnálom szegény srácot, mert kellemetlen lehet neki az egész szituáció.

2016. dec. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
én is sajnálom, de nagyon nem tudok mit tenni, nem akartam neki fájdalmat okozni, arról nem tehetek, hogy nem úgy érzek, ahogy ő
2016. dec. 16. 15:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha te olvasnád ezt a kérdést, akkor mit tanácsolnál annak a fiúnak? (teszem azt nem veled történt meg...)
2016. dec. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!