Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom túl hízelgő számomra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom túl hízelgő számomra, túlságosan szeret az arcomba mászni, ölelgetni. Mit tegyek, hogy ne legyek bunkó, de ki nem allhatom, ha folyton a kepembe mászik?

Figyelt kérdés
Utálom, gyűlölöm, ha állandóan pusziszkodni akar, olelget, simogat. Nem miatta, hanem alapból idegesít és már idegbajt kapok ettől. Ő meg pont olyan, hogy bújós.
2016. dec. 17. 17:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
18%
Valami gyerekkori trauma állhat a probléma hátterében nálad. Menj el pszichológushoz.
2016. dec. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
85%
Nincs semmi gond sem Veled, sem vele, csak egyutt nem vagytok jok, nem passzoltok. Engem pl. a baratom allandoan olelget ni akar, es nincs vele problemam. Sot! De volt olyan pali, akinel hianyoltam ezt es szakitas lett a vege, ahogy sanszos, h nalatok is az lesz.
2016. dec. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Én túl aktív is vagyok hozzá képest,cselekvés kenyszerem van.

Gond az is, hogy ő az a ráérös típus, mindig tobbet beszél a dolgokról, mint csinálná. Én meg olyan vagyok, hogy cselekszek, nem pedig húzom -halasztom a dolgaimat , ő meg csak beszél róla. Neki a kikapcsolódás ulve történik, én meg hiperaktív vagyok hozzá képest. Rengeteg gond is volt ebből ,hogy nem időben tette meg a lépéseket, pl alberletekből kellett elkoltozni, mert nem volt munkája és nem kapkodott a keresessel. Ő nagyon rendetlen és mindig engem zavart jobban a kupi, ő elvan retekben is. Megigeri, hogy elmosogat, aztán nekem kell a végén megcsinalnom , de akkor már az összes edény szennyesen áll a konyhában. Nekem több dolgom van és volt munkan kivul, neki szinte semmi ,maximum haverozás. Én próbálok előre haladni a dolgaimmal, ő meg visszahúz. Pl takarítok utána, mert utánam nem kell soha és 2 percenként megallit ölelgetni és több órás folyamat lesz abból, ami fél óra alatt meglenne.

Idegzetem nincs ahhoz, hogy megalljak állandóan nyalakodni , ha tudom, hogy dolgom van és ő nem csinálja meg helyettem.

2016. dec. 18. 08:26
 14/19 anonim ***** válasza:

Ja, hogy ő nem a természetéből fakadóan csinálja, hanem a munka, és az ígéreteinek betartása helyett?

Visszahúz, azt írtad... hát akkor vége, nem?

2016. dec. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Ilyen a természete,de ez mellé még túl ráérős is.

UtVan megyünk, nem tömegben, akkor is leall 2 percenként ölelgetni. Ha megyünk valahova, neki muszáj mindig beulni valami helyre, nem bírja normál ütemben a dolgaait csinálni. Ezek miatt mégjobban idegesít, ha közeledik. Pár éve együtt vagyunk és rájöttem, hogy ő ilyen, én meg a másik véglet, nem mondom, csinálom típus vagyok. Akkor vagyok nyugodt, ha minden rendben van, addig nem vagyok képes megállni. De sokszor van úgy, hogy egész nap teszem a dolgom, addig ő nem csinál semmit, estére nyugalomra vágyom és közeledne, nekem meg már zsong a fejem. Neki a munkán kivül nincs szinte soha semmi dolga, így könnyen van, nincs nyugalomra szüksége, hiszen nem farasztotta le agyilag semmi.

2016. dec. 18. 16:35
 16/19 anonim ***** válasza:
Szakítsál már ezzel a szerencsétlen sráccal! Semmi jót nem tudtál eddig róla írni. Minek vagytok még együtt?
2016. dec. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ez szerintem szakitos lesz, mert semmit jot nem tudtal rola irni. Sajnos vannak ilyen mihaszna palik, hogy varjak, h minden az olukbe hullik es minden elmosogatodik es meg lesz csinalva magatol".

O meg nem eleg felnott, Te viszont mar reg az vagy.

2016. dec. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Amúgy kedves, normális. Lehet én vagyok túl idegbajos hozzá.
2016. dec. 20. 22:51
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell megalkudnod, gondolom még fiatal vagy. Alapvetően nem passzol a habitusotok, csodálom, hogy a szexben kijöttök (már ha igen). Ismerek én is ilyen csiga tempójú, lassú beszédű szétszórt embert, halálba tudnak idegesíteni, amikor én dinamikus, eőteljes, gyors, határozott, pontos vagyok. Ez idővel csak egye rosszabb lesz köztetek, csak jelzem.
2016. dec. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!