Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? (Bővebben lent. )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés
A munkahelyemen észrevettem, hogy az egyik főnöknek nagyon tetszik a mellem. Mindig azt nézi, ha velem beszél, mindenkinek azt beszéli, hogy "mellesleg" milyen jól nézek ki. Adott egy céges pólót és rám tette, hogy jó-e akkor is végig a mellemet nézte. Ja és azért a pólóért az irodájára kellett mennem... Meg ha beszélek vele szinte a szemével levetkőztet és annyira zavarban vagyok, mert lehet rajta látni, hogy csak a melleimmel foglalkozik. Mit csináljak? Már kezd nagyon zavarni a dolog...
2016. dec. 17. 17:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
Jelentsd fel, panaszold be, pereld be, rúgasd ki, tedd tönkre az életét teljesen. Nyilvánvalóan ez a legjobb bosszú egy ilyen hatalmas bűnért, mint amit ő is elkövet.
2016. dec. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Erre szokták azt mondani, hogy "Lajos, itt vagyok!" Esetleg közben még mutathatsz is a szemeid felé.
2016. dec. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező, nekem az a bajom hogy tetszem egy elég ronda női munkatársamnak, aki néha finoman, néha nyomulósan közeledik felém. Sokat keresi a társaságom, stb. De nekem kb ránézni is fáj. Mit tegyek ez ellen a kellemetlenség ellen?


Szerintem akár a te, akár az én problémám olyan dolgok, amik az élet részei és nem hiszem hogy olyan súlyos dolgok lennének, amikkel komolyan foglalkozni kell addig, amíg nem csap át konkrét zaklatásba a dolog.


Azért ne legyen már az ingerküszöbünk ilyen alacsonyan.

2016. dec. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
számolj le,mondj fel,mert hamarossan meg is fogja őket.
2016. dec. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%
Aki kirakja az ne csodálkozzon....
2016. dec. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Miből gondolod, higy "kirakom"? Nem rakom ki, mert egésznap dobozokat emelek, pakolok, békázok, jövök - megyek.
2016. dec. 17. 20:57
 7/11 anonim ***** válasza:
Nyílván ,ha nem lenne kinnt ,nem nézné senki!!
2016. dec. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
110D-t nem kell kirakni, látják kirakás nélkül is.
2016. dec. 17. 21:15
 9/11 anonim ***** válasza:
tedd a szájába a melled és kérj fizúemelést.
2016. dec. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%
E-mailban kérném h ne tegye ezt többet mert téged nagyon zavar. Ha behivat magához mindenképpen felvenném a beszélgetéseket mobillal.
2016. dec. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!