Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Régen is ennyien megcsalták a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régen is ennyien megcsalták a párjukat? Miért terjedt ennyire el?

Figyelt kérdés

Nagyon sok férfivel beszéltem társkereső oldalon. A legtöbb elmondta, hogy van felesége, de szeretőt szeretne magának... (tisztázom inkább, senkivel nem történt semmi!!)

Egyszerűen nem értem őket.

Miért jó ez nekik? Nem gondolnak bele, hogy rosszul esik a párjuknak, vagy éppen megalázzák ezzel (persze ha elmondják egyáltalán, kiderül)

Persze ezt nem csak kimondottan a férfiakra értettem...

Talán az internet elterjedése? Vagy mi az oka ennek?


2016. dec. 18. 13:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%
nem kell ezt csak férfiakra kisarkosítani, sokkal több nő csalja meg a párját mint férfi és ennek egyik oka a fene nagy emancipáció
2016. dec. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
igen ennyien.
2016. dec. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Direkt írtam is, hogy nem csak a férfiakra értettem.
2016. dec. 18. 13:38
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem régen sem volt ez másképp. Szüleim idejében is voltak ilyenek, sőt, anyukámat is csalta a korábbi férje. Inkább mostanában ezt kevésbé titkolják, és igen, az internet az egyik színtere ennek. De ha még régebbre visszamegyünk, a tehetősebbnél egyáltalán nem volt ritka, hogy a feleségük mellett másokkal is kavartak, nem beszélve a fattyúkról. A rómaiaknál a házasságkötéskor elmondott énekben pedig benne volt, hogy a férjek mostantól nem tarthatnak kisfiú szeretőket (akkoriban ez pl elfogadott volt házasság előtt).

Szóval nem változott akkorát a világ, csak most jobban felszínen van, illetve más csatornán történik. De régen voltak és ma is vannak hűséges férfiak, nők, szóval elkeseredni sem szabad.

2016. dec. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Régebben is így volt, csak nem gyűltek egy helyre a neten.
2016. dec. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
fogyasztói társadalom
2016. dec. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Olvastam egy könyvet a papokról és pápákról.

Ott azt írták,hogy sok férfi azért ment papnak,hogy minél több nővel szexeljenek. A szülők nem véletlenül nem hagyták őket magukra.

Aztán ha a paraszti társadalmat vesszük,akkor a férfi elment dolgozni hajnalban,a nő pedig otthon vezette a háztartást és gondolom őket is meglátogatta néha-néha egy egy férfi a faluból.

Nem csak az internet óta ilyen a világ,csak most sokkal többet tudunk az ilyen dolgokról.

2016. dec. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem régen kevesebb megcsalás volt. Talán azért, mert a megcsaló felet (főleg ha az a nő volt) jobban elítélte a társadalom. Mára ez már változott. Az internet terjedésével pedig egyre több emberrel állhatunk kapcsolatba, olyanokkal is, akiket a net nélkül soha nem ismertünk volna meg. Ráadásul kisebb az esélye a lebukásnak is, ha nem az ismeretségi körből való a másik fél. Tehát nagyobb a kísértés is.


Arra pedig, hogy miért jó nekik (vagy inkább miért csinálják), több válasz is lehetséges:


- rossz kapcsolat, de még mindig kényelmesebb együtt lenni mint elválni


- amúgy jól működik a kapcsolat, csak (általában) a szexből valami hiányzik, amit a párja nem akar megadni, vagy egyszerűen nem is tudja, hogy ilyesmire lenne igénye. Ez azért fura helyzet, mert ilyenkor pont, hogy nem akarja megbántani/megalázni a párját. Viszont ezzel a lépéssel sikerül megtenni.


- szüksége van a visszajelzésre, hogy ő még mindig vonzó a párján kívül a többi férfi/nő számára is


- kapuzárási pánik férfiaknál


- ugyanez a 30 feletti nőknél, akik rájönnek, hogy már nem lesznek fiatalabbak, de még úgymond (élni akarnak)


- vagy csak egyszerűen a "vadászösztönnek" nem tudnak ellenállni

2016. dec. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
15%

Sok mindent leírtak már de kedves kérdező elmondom, hogy 10éve én is a pokolra kívántam a megcsaló embereket. 3éve én is megtettem és nem szégyellem, most kis felsorolás, hogy látom most a világot.

Az ember nem monogám

Az ember nem magántulajdon

A nők angyalok

Szeretve lenni és szeretetet adni jó

Szeretkezz ne háborúzz

Sosem a harmadik fél bántása a cél...

Örök hűség fogadása ha nincs már szex vagy tele van tanúkkal??

A női társaság a legjobb a világon udvarolni jó

Imádok csókolózni abból sosem elég...39f

2016. dec. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#1esnél a pont! Tökéletesen igaza van.

Erről regényeket lehetne írni, de mit érnék el ha lepontoznának?

Az a férfi, akit kielégít a felesége, nem fog más nő után futni.

2016. dec. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!