Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tanácsoltok? Szülő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok? Szülő, barát, csövezés probléma.

Figyelt kérdés
Apukám külföldön dolgozik, anyukámmal meg a bátyámmal élek, de sokszor alszom a barátomnál. Anya bizonyos értelemben kidobott otthonról, mondván lopok, ami így nem igaz, csak megeszek csokikat, vagy volt hogy ilyen kisebb dolgokat, pl. filctoll, behoztam a szobámba. Sokszor volt mindig is hogy ezzel-azzal megvádoltak, és nem hitték el ha mondtam hogy nem én voltam, anya szavajárása volt ilyenkor hogy lopsz csalsz, hazudsz, meg aki egyszer tette az mindig teszi, stb. Na mindegy, nem terhellek titeket ezzel, csak hogy lássátok az okot. És ez nem ilyen végleges kiutálás vagy ilyesmi, tuti hogy pár napon belül visszavonja. Amúgy 21 vagyok, egyetemista, állandó munkám nincs. A kidobáskor közölte hogy menjek a barátomhoz, hát nyilván az igen kényelmes lett volna nekem, és tuti nem bánta volna a barátom, de én mégsem mentem hozzá. Nem tudom igazán megmagyarázni, miért nem, de olyasmi okoknál fogva, hogy ilyen indok miatt nem akarok nála lenni, mert ez inkább teher szagú. Meg aztán ott vele minden rendben, attól még hogy az életem más területre nincs rendben, még nem akarom a tiszta terültre is kivetíteni a rossz dolgokat. Szóval nem aludtam első éjjel, jártam a jéghideg várost amíg be nem mehettem egy plázába. Aludtam délután az egyetemen, aztán megint nem aludtam éjjel. Mindebből senki nem tudott semmit, hisz a barátom azt hitte otthon vagyok, anya azt hitte, a barátomnál. Aztán harmadik éjjel a barátomnál aludtam, mert elve is felvetette hogy átjönne vagy menjek át, mondtam megyek át egyetem után. Nem is tudom, ha majd elmondom a barátomnak mi volt, ki fog akadni hogy csöveztem 2 napig, ahelyett hogy átmentem volna. Anya nem tom mit fog reagálni, szerintem semmit, de belül biztos nem lesz jó kedve tőle. Meg aztán ha majd jön az hogy természetes módon elmennék a a barátomtól, akkor el fogok, és folytatódik a csövezés. Hogy nem alszom éjjel, hanem délután az egyetemen.
2016. dec. 18. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jaj :( szerintem adj lejjebb kicsit a buszkesegedbol es kerj segitseget a baratodtol, mert ez hosszutavon igy nem mehet
2016. dec. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg vagy menj a barátodhoz pár napra, vagy egy barátnődhöz viszont semmiképp nem járd éjjel a várost mert elég veszélyes is meg baromi hideg is van. És ha vannak olyan személyek akikre tudsz számítani a bajban akkor biztos lehetsz benne, hogy ők szeretnek téged. Szóval ne legyél ennyire makacs
2016. dec. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok ítélkezni, de szerintem anyukád nem normális. Én is ki szoktam enni a csokit a hűtőből otthon, meg anyukám tollait is beviszem néha a szobámba, de nem gondolom, hogy ez lopásnak minősül.

A barátod valószínűleg meg fog érteni és biztos jobban szeretné, hogy nála aludj, minthogy csövezz. Keress minél előbb valami melót és szabadulj meg anyukádtól.

Amúgy ha loptál is, egy normális anya nem úgy kezeli az ilyen helyzetet, hogy kirakja a gyerekét, hanem megpróbálj megbeszélni a dolgot, vagy szakembertől kér segítséget.

2016. dec. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyetemeken a koleszban szoktak lenni ilyen "vendégszobák". Beszéld meg az ottani felügyelővel, hogy néhány napra kibérelhetnéd-e, mert ez történt - szerintem simán segítenek.


Ettől függetlenül viszont azt gondolom, hogy el kellene mondanod a barátodnak. Nem tudom, hogy büszkeség vagy makacsság miatt nem szeretnéd, hogy segítsen, de ha utólag kiderül, akkor jogosan lesz ő is kibukva, hogy nem bízol benne.

Nem kell "belevinned a rosszat" a kapcsolatodba, de nem hinném, hogy tehernek érezné, ha néhány napot ott aludnál - persze ha a körülmények engedik, de mivel amúgy is szoktál ott lenni, gondolom nem gond.

2016. dec. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!