Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hagyjátok, hogy a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hagyjátok, hogy a párotok beleszóljon az öltözködésetekbe? Nem drasztikusan teszi, de sokszor utal rá, hogy mit szeretne rajtam látni.

Figyelt kérdés
Főként a cipőknél tud akadékoskodni azt szereti ha magassarkú van rajtam, de az nem minden esetben kényelmes egy hosszabb programhoz. Egyébként jó ízlése van, és előfordul, hogy jobb ötletei vannak mint nekem, de egy picit zavar, hogy mindig a ruhatáramban matat:D Csak én pörögök ezen, vagy igazam van, hogy zavar?

2016. nov. 25. 16:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Engem rohadtul zavar, én le is állítottam ezt nála. Egy időben minden áron piros nadrágot akart vetetni velem, a végén már összevesztünk rajta, hogy ha még egyszer elmondja a piros nadrágot, én elhagyom. :D
2016. nov. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%

Más nőknek a "mit vegyek fel"-re adott "nekem mindegy", válasz a problémája. :D

30/f

2016. nov. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Vegyél neki egy magassarkút és próbáljon egész hétvégén otthon abban lenni. Ha neki is annyira fáj majd a lába, rájön, hogy nem kéne erőltetnie, legalábbis ha fontos vagy neki
2016. nov. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
2-es, a férfiak sem mind ugyanúgy működnek, vagy tévedek?
2016. nov. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Én pontosan ezért dobtam az első asast,bár az elmondottak alapján a te pasidnak jobb ízlése van,mint az exemnek.De ez azért sok.Mi az,ami neki kényelmetlen?Én meg azt kérném cserébe,hogy azt hordja gyakrabban.Máris le fog esni neki tantusz.
2016. nov. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%

Nem tudom, szerintem az, ha valaki jelzi, hogy neki tetszik valami, nem probléma. Sokkal rosszabb, ha leszólja az ízlésed, öltözködésed, nemtetszését fejezi ki (mint az exem).

A mostani párom szokta jelezni, ha valami tetszik neki, pl. "ez nagyon jól áll", vagy "nagyon csinos vagy". Ezek igenis jól tudnak esni.

Ha pedig valamire azt mondom, hogy nem szeretném felvenni, akkor elfogadja és tiszteletben tartja.

2016. nov. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
29%
Most az jobb lenne, a leszarná? Akkor az lenne a baj és arról olvasnánk a kérdésed, hogy "nem is érdeklem őt" vagy valami ilyesmi. Volt már ilyen...
2016. nov. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
2%
Nem engedi meg az egyik zoknim, hogy a PÁRJA másmilyen legyen. :(
2016. nov. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%
Engem is zavarna. Meg amúgy az se mindegy hogy hogyan fejezi ki magát. Van amikor a célozgatás úgy hat, hogy amúgy nem vagyok elég jó... az ilyennel nem jó hosszú távon együtt lenni, leépíti az önbizalmat.
2016. nov. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
34%

#9


De most jobb, ha mondjuk mindig úgy reagál, hogy "kit érdekel"... Vagy kérdezed "hogy áll ez nekem?" ő meg fel se nézve "ja jó, persze, nagyon szép...zzzz"

2016. nov. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!