Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti mit szólnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aladar12 kérdése:

Lányok, ti mit szólnátok?

Figyelt kérdés
Még szeptemberben találkoztam két lánnyal, barátnőkkel. Az egyik programozó és akkor momdtam neki, hogy majd kérnék tőle segítséget. Azóta nem találkoztam vele. Viszont a másikkal hetente találkoztam (volt közös óránk) és mindig próbáltam felhozni, hogy mi van a barátnőjével, meg hogy programozás blablabla, de nem esik le, hogy egy kis találkát összehozzon. Lényeg: én a programozóstól többet is szeretnék, nem csak tanulni. Szóval lányok, ti mit szólnátok, ha valaki csak úgy rátok írna Facebookon, hogy "szia, szeptemberben találkoztunk a barátnőd okán és én voltam aki szeretne tőled programozni tanulni." A barátnő is mondta, hogy nyugodtan írjak, de szerintem ez totál fura, hogy csak 3 hónap után keresem fel.
2016. dec. 19. 21:55
 1/9 anonim válasza:
100%
Mit veszíthetsz? Nem sokat...de azzal,hogy nem probálod meg sokkal többet! :) Sose késő írj rá. Ha szereti a munkáját segíteni akar, és akkor el tudnátok beszélgetni stb...Lehet,hogy neked fura viszont lehet,hogy ő meglepődik pozítív értelemben, és örülni fog neked,hogy felkerested. :) Mindenképp probáld meg! :) Szép esét!
2016. dec. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is próbáld meg.
2016. dec. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az égvilágon semmi veszítenivalód, szóval hajrá!
2016. dec. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg mindenképpen :)
2016. dec. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

akkor ez tényleg csak szerintem fura, hogy egy idegent dolgokkal zaklatok.

köszi, még megpróbálok valahogy személyesen találkozni vele (barátnő által), de ha nagyon mem jön össze, akkor a netes módot választom.

2016. dec. 19. 22:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért a másik csajtól várod, hogy leszervezze nektek a találkát? :D
2016. dec. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is egy kicsit fura lenne, hogy valaki így 3 hónap távlatából rámír, hogy mi történt szeptemberben, de mindenképp próbáld meg :) A szöveg is jó szerintem, de vagy írd hozzá már az elején hogy mi tartott eddig,vagy ha ő kérdez rá, találj ki valami jót (lehetőleg ne azt, hogy a barátnőjére vártál hogy randit szervezzen nektek)..
2016. dec. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem arra vártam, hogy leszervezze a találkát, hanem ha mennek valahova, akkor említse meg, hogy csatlakozhatok, ha van kedvem (úgyis mindig panaszkodtam, hogy mostanság a társaságom szétszéledt és nem csinálok soha semmit).
2016. dec. 19. 23:35
 9/9 anonim ***** válasza:
Írj te a csajnak és szervezz, te találkát. Annak, hogy a másik lány nem szervezkedik, nem akarlak el szomorítani, de lehet, hogy oka van.
2016. dec. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!