Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok ha a barátnőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ha a barátnőtök hiv-pozitív lenne?

Figyelt kérdés
Komoly kapcsolatai voltak a legutolsó pasijától kapta el. Teljesen véletlenül egy betegsége miatt derült ki. Mi csak óvszerrel szexeltünk eddig.
2016. dec. 20. 15:02
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%

"Komoly kapcsolatai voltak"


Ezt ugye te magad sem hiszed el?!

Amelyik nőnek "komoly kapcsolatai" voltak, ott ez alatt éveket értünk!


"a legutolsó pasijától kapta el."


Ha annyira "komolyak" voltak a kapcsolatai, akkor a "legutolsó pasival" miért szakított??

Csak nem azért mert kiderült a betegsége??

Ő biztosan szakítana gondolkozás nélkül VELED IS!

2016. dec. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%

"Teljesen véletlenül egy betegsége miatt derült ki."


...és ez mikor történt? Már a kapcsolatotok alatt, vagy előtte?

Mert ha előtte, akkor ez sokat elmond ...

2016. dec. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
86%

Ne haragudj kérdező, de honnan tudja, hogy kitől kapta el, ha véletlenül derült nála ki most?

Nem is értem egészen. Kiderült, és körbehívta az összes exét, és valamelyik beismerte, hogy, igen, én hiv-pozitív vagyok, csak nem szóltam neked? Le lett tesztelve az összes exe? Mert különben nem igazán tudni, ki kapta el kitől.

2016. dec. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
49%
Mivel a gyerekvállalás ugrott, a szexuális életünk lekorlátozódik, ráadásul állandóan aggódhatnék, áttenném barátság-zónába a csajt és segítenék neki, hogy az előző pasijából a szart is kiperelje kártérítés címén.
2016. dec. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

A 13-as nagyon fején találta a szöget!

Jogos kérdések!

2016. dec. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
32%

Az elet annyira igazsagtalan...kicsit atterzem a bnod helyzetet.

A mostani parkapcsolatommal a masodik ferfit engedtem eddig be az eletembe. Az exemnek mellettem( o mindvegig tagadta, ha rakerdeznek talan most is)voltak mas noi, koztuk hivatasosak is amit az egyik legjobb baratja mondott el nekem szakitas utan. Mar 5-szor probaltam neki futni az AIDS vizsgalatoknak, de mindig siras lett vege, mert tulsagosan felek , hogy "mi van ha megis" es "ha igen" mi lesz a parommal es, hogy fogok tukorbe nezni. Azonkivul pedig borzasztoan rosszul ereznem magam, mert en mindig erkolcsos voltam, meg egy csokot sem adtam senkinek, csak parkapcsolat alatt.

Ha en kerulnek ilyen helyzetbe, imadkoznek, hogy a szerelmem nem kapta e el, es ha nem, szakitanek.

Annyira sajnalom, nem is tudom, hogy lehet ezt feldolgozni. Nagyon sok kitartast beki!

2016. dec. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Jogos a felvetés, honnan tudta, hogy az előző pasijától kapta el és nem egy korábbitól?

Nem lehet, hogy mégis tudta, csak eddig sikerült előtted is titkolni? Szóval vannak gyanús dolgok az ügyben.

Mert ha tudta, és nem szólt neked, akkor az bűncselekmény! És itt lenne az ideje, hogy egy ilyen dologért ne csak a férfiakat vegyék már elő, hanem a nőket is pont ugyanúgy, hiszen veszélyeztette az életed.

2016. dec. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
85%

'Jogos a felvetés, honnan tudta, hogy az előző pasijától kapta el és nem egy korábbitól? '


És adta tovább az utolsónak esetleg.

2016. dec. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Nem tudta, és azután derítette ki, hogy megkapta az eredményt. Mivel három szexuális kapcsolata volt eddig. Ezek évekig tartottak. De az orvosok már úgy évre pontosan megmondták, hogy kb. hány éve kapta el, így mivel kevés kapcsolata volt nem volt nehéz rájönni. Az exe is hűséges volt ő az egyik exbarátnőjétől kapta el, akinek sok egyéjszakás kalandja volt.
2016. dec. 20. 19:22
 20/24 anonim ***** válasza:
50%

Jó duma, ha beveszi valaki. Én nem tenném. De ha akarod kockáztatni az életed nap-mint nap, bevállani, hogy nem lehet gyereked, nem tudsz máshogy szexelni, csak gumiban, lemondasz az összes többi szexuális lehetőségről, stb., akkor hajrá.

Amúgy te már megcsináltattad a tesztet magadnak?

2016. dec. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!